Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tünetmentes gomba?

Tünetmentes gomba?

Figyelt kérdés

Sziasztok nagyon kínos kérdés bocsi előre is

16 éves vagyok, elmentem nőgyógyászhoz mert rendszertelen volt nagyon a menzeszem. Az orvos azt mondta gombám van 10-es skálán kb 1-2 azt mondta. Nekem nem volt semmi tünetem, egyáltalán nem éreztem és most nagyon kínosan érzem magam nem tudom hol szedhettem össze:(

Felírt kúpot krémet és tablettát is, ezeket egyszerre kell használni? Mindet? Mennyi ideig? Vagy ezek mind rajta lesznek a tájékoztatón?

Bocsi ha buta kérdések



2020. jan. 3. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mondta el az orvos hogy kell és meddig???? Jézusom...

Hány kúpot kaptál? És hány szemes a gyógyszer?

Mindet el kell használni és be kell szedni. A krémet is addig amíg a többit. És egyszerre.

A gomba meg attól is kialakulhat ha felborul a ph-d. Akármitől.

2020. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem mondta és annyira zavarban voltam és szégyelltem magam hogy csak utána jutott eszembe hogy nem kérdeztem meg :(
2020. jan. 3. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!