Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nők! Ezt ti hogyan...

Lányok! Nők! Ezt ti hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a suliban a budi gusztustalan, nem nagyon takarítanak. Legalábbis nem nagyon lehet észrevenni. (Volt, hogy 3 hónapig nem volt WC papír meg szappan)


Mit lehet csinálni olyankor, ha megjött? Tampont nem merek cserélni, de betétet meg nem tudok. Mert nem merek ráülni a WC ülőkére, félek, hogy elkapok valamit. Ha fölé hajolok, akkor meg nem tudom normálisan berakni a bugyimba a betétet, plusz még a nadrágom vagy a bugyim is véres lesz.



2020. jan. 5. 06:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer használatos wc-re tehető papírülőke, amire ráülhetsz.
2020. jan. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni fertőtlenítős törlőkendőt,amivel letörölheted előtte a WC ülőkéjét és utána tegyél rá WC deszka takarót. Azért mondom,mert nekem mindig elcsúszik egy kicsit a takaró.
2020. jan. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell semmilyen segédeszköz, ha a szeméremajkaid között hagyod a wc-papírt, ez véd a lecsöppenéstől. Fel is tudsz egyenesedni, amíg kicseréled.
2020. jan. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

De basszus milyen gáz már, hogy pont a női budi ilyen gusztustalan igénytelen?

Mintha nem lányos és nők használnák és nem tudnák, hogy másoknak is figyelniük kell a higiéniára... -.-

2020. jan. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
próbálj meg szervezni egy nagy közös WC takarítást a többi tanulóval közösen, hogy felfigyeljen a suli vezetése az állapotokra, vagy másik takarítót osszon be a takarításra
2020. jan. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És hogy vigyem be a WC deszka takarót? Kézbe?
2020. jan. 5. 13:23
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Vidd be a táskában/neszeszerben. Ne legyél ennyire életképtelen. Jártam iskolába én is, nálunk is ocsmányak voltak a wc-k, hányinger volt bemenni oda, de meg tudtuk oldani a betét/tamponcserét mi is.
2020. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy, mint a tampont és a betétet. Ezek papírok, csak elbírod.
2020. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tampon elott kezfertotlenito.
2020. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Huu hát én vinnék egy tekercs wc papírt, körbeteríteném 2x az ülőkét, aztán kézmosás és fertőtlenítő
2020. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!