Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 20-on éves nőtársaim, ti hogy...

20-on éves nőtársaim, ti hogy vagytok a testetekkel?

Figyelt kérdés
Hízékonyak vagytok, vagy ehettek bármit, szoktátok sanyargatni magatokat? Fogyókúráztok? Milyen magas, hány kilók vagytok? Hogy érzitek magatokat a bőrötökben?

2020. jan. 5. 11:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg 170/64/24eves vagyok. Daginak erzem magam, nagy a mellem neg a combom. A hasam lapos, viszont eleg narancsbőrös vagyok. Hízékony vagyok, voltam mar 45 kiló is, de az alaptestsulyom ugylatszik ennyi, mert ha fogyok, mindig ennyire hizok vissza.
2020. jan. 5. 11:42
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a genetikán is múlik, hiába mondják hogy nem. Ismerek olyan huszonéves lányt, aki semmit ismétlem semmit nem mozog, sportol és bomba alakja van, mellette heti szinten van pizza, meki stb. Van aki hiába figyel, mégis nehéz olyan alakot összehozni, a szervezet többet raktároz, máshol raktároz.


Hiába edzem, eszem normálisan, nem tudok olyan formás lenni. Talán a követketkező életemben szerencsésebb leszek én is. :)

2020. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

172/62/21.

Nem mondanám magam hízékonynak, de voltam már 70 kiló is, a legkevesebb, amire emlékszem 57 volt. Járok sportolni, de az évesre nem igazán figyelek. Annyira nagy gondom nincs az alakommal, azon kívül, hogy a csípőmőn van felesleg, de anélkül is kellően széles maga a csont. Nem annyira vagyok magammal megelégelve, de inkább más jellegű testi problémáim zavarnak,bár néha még mindig olyan kövérnek érzem magam, mint amikor 70 kg voltam.

2020. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
162/54 26 éves vagyok. voltam már 46 kg is az összes bordám látszott. átlagban minkdig olyan 50 kg körül mozogtam, jól is éreztem magam, csak olyan gizda voltam,lapos.most sikerült felmennem 54ig,nagy nehezen egy fél el év alatt kb. most jó , nem vagyok lapos, szivesen híznék még egy 2-3 kg-t, de most meg a seggem lötyög. mindig van valami baj, viszont az emberem meg el van ajulva, hogy egyre szebb, és csinosabb vagyok, szóvalehet tényleg az ember magával mindig kritikusabb
2020. ápr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!