Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Az éjszaka folyamán minimum 3x mentem pisilni, nem faj semmim, pisiles közben sincs fájdalom, csak mikor végzek akkor úgy érzem, hogy meg nyomodik és feszül alul, akkor talán ég is picit, de nem elviselhetetlen fájdalom... és meg pisilnem kell (olyan érzés mikor tele a hólyag), de akkor már nem jön semmi. Aztán kb majdnem fel óránként pisilesi ingerem van, és megyek is, de jelentéktelen mennyiség ürül.

2020. jan. 5. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Húgyúti fertőzés, háziorvos ad antibiotikumot
2020. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Holnap az orvosod ad antibiotikumot, de addig igyál nagyon sokat!És ha van a közelben ügyeletes gyógyszertár,akkor vegyél tőzegáfonya tablettát, vagy teát.
2020. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Felesleges a tőzegáfonya, elég a C-vitamin nagy dózisban, sőt, jobb és olcsóbb.


4-5 g C vitamin mehet, felesleg vizelettel kiürül és savasítja a vizeletet, nem szeretik a bacik

2020. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Húgyúti fertike! Én ránézek ha gondolod ne parázz antibio nem jó minden esetben, tozegáfonya és C vita lesz a nyerő helyes doki pasi vagyok ;)
2020. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sosem volt még ilyenem, úgyhogy kicsit megijedtem. Most észrevettem, hogy egyik pisiles végén jobban fajt és itt ott apro veres darabok (nem nagy darabok, nem tudom kihez hasonlítani) is volt benne. Utana mentem akkor csak egy apró kis cafat. Most legutóbb semmi.
2020. jan. 5. 15:32
 6/7 A kérdező kommentje:
*mihez
2020. jan. 5. 15:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet h a szex volt túl durva vagy előző mensiddel nem jött ki teljesen minden és most jön üdv a doki ;)
2020. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!