Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek a nőgyógyásztól. Hogyan...

Félek a nőgyógyásztól. Hogyan győzzem le a félelmem?

Figyelt kérdés

Nem először megyek nőgyógyászhoz, de a múltkor kinevetett az orvos mikor elmondtam neki, hogy még 23 évesen szűz vagyok.


Azóta bennem van, hogy mi van ha a másik is ki fog nevetni, pedig el kéne mennem hozzá.


Tudom, hogy nem minden orvos egyforma, de elég rossz tapasztalat volt.



2020. jan. 5. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Büdös gyökér volt az orvos ha kinevetett, az zavarta hogy nem adod neki
2020. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Vannak női dokik is szerencsére
2020. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Orvos létére azért ez nem normális. Nem volt még szűz nővel dolga? Amúgy az lenne a dolga, hogy segítsen, nem az, hogy kiröhögjön. Ne aggódj, a dokik többsége normális.
2020. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem örömből jár. Nekem az első nőgyógyászati élményem, amikor közölte az orvos, hogy méhnyakrákom van. Mint később kiderült szó sincs róla.

Menj olyanhoz, akit mások ajánlanak, érdeklődj!

2020. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Mi a francért kell a kettest lrpontozni?! Igaza van! Attól, hogy ti nem bánjátok, csak ffi legyen, még vannak olyanok, akiknek jobb a nő.
2020. jan. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Koszi utso.

Ne foglalkozz a pontozassal, en a kerdezonek irtam, nem a tobbiek ertekelese szamit. En noi orvoshoz jarok, de mindenki dontse el maga.

Szep napot🙂

2020. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!