Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti éreztétek már cikinek,...

Ti éreztétek már cikinek, megalázónak a menstruációt?

Figyelt kérdés

Nekem az első pár évben volt ilyen, mert belém alsóba ezt súlykolták.

Amikor még általánosba jártam, akkor volt, hogy csak akkor cseréltem betétet, amikor hazaértem, többször át is áztam. Amit úgy oldottam meg, hogy a derekamra kötöttem egy pulcsit. (Tudom, gusztustalan és egészségtelen, de akkor még nem fogtam fel. De mostmár nem csinálnék ilyet a világ minden kincséért sem)


Meg az is ciki volt, amikor másodjára vagy harmadjára jött meg a menzeszem, akkor véres lett véletlenül az ágynemű és az ágyam. Anyám szóvá is tette az öcsém és apám előtt. Úgy szégyeltem magam akkor.


Meg az is ciki volt, amikor először megjött és anyám felhívott jó sok ismerőst, és elmondta nekik. De nem csak azt, hogy megjött, hanem hogy mit gondoltam erről az egészről (undorító, bárcsak lettem volna fiú, át akarom magam operáltatni fiúva, stb.).



2020. jan. 5. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen,én is...
2020. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Az nálunk is volt, hogy anyám felhívta a fél rokonságot amikor először megjött.. azt cikinek éreztem, de ezen kívül itthon max anyával és nővéremmel beszéltem róla 4szemközt

Suliban az elején kicsit ciki volt, mert a fiúk folyamatosan röhögtek és beszólogattak ha a lány táskával ment mosdóba..

2020. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Jajj istenem velem az volt amikor eloszor megjott anya elkezdi menjunk el valahova vacsorazni! Mondom anya megorultel?:D
2020. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Az első alkalomnál anyám felhívta a férfi ofőmet, meg a fél rokonságot, az ciki volt, de nem nagyon gondoltam rá többet. Inkább igazságtalannak érzem, mint cikinek. Minden hónapban mérges vagyok, hogy miért kell ezen átessek, amikor gyereket nem akarok, tehát nincs rá szükségem. :/ De valahogy túl kell élni.
2020. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Én szeretem minden hónapban hogy megjon, ahogy szeretem érezni mikor ovulalok. Szedtem már fogamzásgátlót, de jobb a saját igazi működésemet megélni.

Nem mondom hogy nem volt már kellemetlen élményem, de én már megszerettem a női mivoltom minden tényezőjét :)

22/N

2020. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Látom aki nem hisztizik az 0%os :D biztos jobb nektek végig nyavajogni kb 40 évet, mint elfogadni a dolgot és nem egy savanyú citromnak lenni ;)
2020. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Őszintén én is örülök amikor megjön mert ez azt jelenti hogy minden rendben van és nincs semmi problémám. Mindig így állok hozzá amikor megjön. Természetesen az elején az első pár alkalommal elég kellemetlen volt de ma már így fogom fel.
2020. jan. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!