Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet szülni természetes úton...

Lehet szülni természetes úton így? Többi lent.

Figyelt kérdés
A gerinc lumbalis szakaszán az L5 és az L4es csigolya stabilizálva van csavarokkal, porckorong helyén protézis. Elméletileg veszélyes a term.szülés rá illetve császározni is csak altatásban lehet. Nőgyógyász mondta, ám én ebben kételkedek,ezért lennék kíváncsi hogy valaki így szült e már.

2020. jan. 5. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudok másra alapozni, mint az orvosra. Nem hiszem, hogy te jobban értesz hozzá. Inkább kérdezz meg egy másik orvost is.
2020. jan. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdéses, hogy ilyen állapotban vállalható-e egy terhesség? A súlytöbblet, és a baba súlya miatt, illetve az ásványi anyagokat is kivonja a baba a szervezetből.
2020. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nagyon oda kell figyelni, hogy ne hízz sokat a terhesség során. Nekem a 2. terhesség során ment teljesen tropára a derekam. 16 kg-t híztam. 8-12 a normális. Szóval nem szabad túlzásba vinni. Van amikor nehéz is ezt kontrollálni pl. terhességi cukornál.

Azt osztanám, amit az egyes mondott. Az orvos jobban tudja, de lehetnek eltérő vélemények. Mindenesetre én nem kockáztatnék, ki akar lebénulni.

2020. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!