Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bakteriális felfázás el tud...

Bakteriális felfázás el tud múlni magától?

Figyelt kérdés
Pár napja feltettem egy kérdést egy felfázásról, aminek következtében véres vizelet és hüvely viszketés jelentkezett. Ügyeletet javasoltak, ezért el is mentem. Viszont idő közben elkezdett javulni minden tünet. A kérdésem az lenne, hogy van értelme kivárni, hogy elmúljon (azaz el tud - e múlni magától egy súlyosabb felfázás a fentebb említett tünetekkel) vagy szükséges megvennem a felírt gyógyszereket és közel 20 napig (10 napig gyógyszer, 10 napig hüvelyflóra helyreállítás) kezelnem magam? Köszönöm szépen!

2020. jan. 6. 05:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg nem múlik el magától, szóval inkább hasznald el a kiírt gyógyszereket minthogy többel kösd be. Nekem pár hónapja volt, és én is sokáig húztam mert volt hogy javulni látszott, aztán hirtelen visszaestem és véglegesen csak a gyógyszertől múlt el.
2020. jan. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Is-is. Ha a szervezeted letudja küzdeni, akkor igen, ha nem, akkor nem. De ha ott a recept, akkor érdemesebb szedni.
2020. jan. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Használd amit kaptál! És nem kell megvárnod a kúppal az antibiotikum kúra végét, már előbb elkezdheted használni.
2020. jan. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!