Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek volt már hosszú / vagy...

Kinek volt már hosszú / vagy teljesen kimaradó ciklusa egy hónapban?

Figyelt kérdés
Terhesség kivételével milyen indokok okozhatják ? 39 éves vagyok . A ciklusom átlag 33-35 nap között ingadozott , előfordult már 1 hetes eltérés pozitív negatív irányba egyaránt , szeptemberben pedig 2 x is megjött . Most 8 napja késik . Ha terhesség nem opció , betudható ez a kornak .. vagy stressznek ( mert december hónapom igen bővelkedett benne ☝️)

2020. jan. 6. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb mindenkinek. Bármi okozhatja, sőty teljesen normális ha néha kimarad egy hónap minden ok nélkül.

Hihetetlen, mennyire nem ismerik ma a nők a testüket...

2020. jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A stressz pont elég. Lehet pld. vashiányos vérszegénység, ha kimarad, de akár hormon probléma is.
2020. jan. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem leggyakrabban stressz vagy túl kevés tápanyag+túl intenzív sport (súlyemelés) okozta.
2020. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Stressz. Hormonok mióma, esetleg pcos, pajzsmirigy alul vagy túl műkődés, antibiotikum is bezavarhat. Esetleg bár fiatal vagy még hozzá, de nálunk a családban volt rá példa sajnos, aki ilyen korán kezdett belépni a menopauzása.
2020. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 60 napra kimaradt (az átlag 40). Stressz, meleg
2020. jan. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kimaradt időszakban éreztetek olyat , hogy meg akarna jönni ? Volt pms szokásos menstruáció előtti tünetek? Mikor jött meg végül ? A hónap azon időszakában mikor egyébként is szokott ... vagy teljesen váratlanul?
2020. jan. 7. 13:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a decemberi 1 hetet késett az amúgy is 30-31 napos ciklusonhoz, korábban is volt már olyan, hogy 2 hetet késett stressz miatt. De alig fordul elő ilyen. Nem vagyunk gépek, ha nagyon ritkán előfordul egy ilyen, az még nem biztos hogy jelent valamit.
2020. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!