Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tehetek én valamit nőként,...

Tehetek én valamit nőként, hogy nőljön a mellem?

Figyelt kérdés
22 éves nő vagyok és szeretném ha nagyobb cicijeim lennének. Ha bármi tippet tudtok adni szívesen elolvasom. Plasztikáztatni nem akarok. Csak valami házi trükkre lennék kíváncsi ha van egyáltalán. Szerintetek a jó szextől is nőhet?
2020. jan. 6. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Nincs házi trükk. Egy mód van, ha gyereket vársz. De csak ezért ne vállalj gyereket!
2020. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+1 az egyeshez Házi trükk a hízás lehet még +20-30kg egy kosár méret.
2020. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*Nőjön

Ha lenne rá házi módszer, mindenki alkalmazná. Te se gondolod komolyan, hogy a "jó szexnek" bármi köze van hozzá, hogy mennyi zsírszövet van a melleden. :D

2020. jan. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatsz edzeni, nőni akkor sem fog de ha picit szálkásabb vagy, picit feszesebbek, esztétikailag minimálisan nagyobbnak látszanak de ennyi. Személyes véleményem meg, hogy ha valaki szeret elfogad úgy ahogy vagy.
2020. jan. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köss rájuk súlyt minden este, és szaladj így pár kört a ház körül.
2020. jan. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!