Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van folyton folyásom?

Mitől van folyton folyásom?

Figyelt kérdés
Évek óta van folyásom, de mindig változó a színe és a mennyisége is! Általában menstruáció után barnás folyás van! De most kb 2 hét eltelt és megint kezd barna lenni... :/ ez lehet annak is az oka hogy december elején esemény utánit vettem be? Vagy az hogy baktériumos lettem ott?! :/ a rákszűréses papiron csak annyi van írva hogy "fertőzés:baktériumok"!
2020. jan. 7. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni tabletta miatt van. Ez a gyógyszer soron kívüli vérzést csinál,mert ilyenkor ciklustól függetlenül, leválik a méhnyálkahártya és ezért nem tud megtapadni a megtermékenyített petesejt.
2020. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A rákszűrés alkalmával nem írt fel a baktériumokra neked valami gyógyszert a nődoki?

Esemény utáni tabletta okozhat nagyon sok gikszert, az ugyanis egy lórúgásnyi hormon a szervezetednek. Viszont írtad, hogy két hét telt el a menstruációd óta, simán lehet akár ovulációs vérzés is.

2020. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, december elején vetted be,akkor nem lehet a tablettától közvetlenül. Viszont az esemény utáni tablettában olyan nagy a hormonmennyiség, hogy az egy időre felboríthatja a hormonháztartást. Bakteriális fertőzés büdös, zöldes folyást okoz.
2020. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem írt fel semmit sem! Igen azt tudom hogy felborítja mert múlt hónapban 2x jött meg.
2020. jan. 7. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!