Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Mit lehet ellen...

Mi lehet ez? Mit lehet ellen tenni? (Bőrprobléma)

Figyelt kérdés

Az arcomon szokott kijönni időközönként (kb 1-1.5éve) olyan mint a pattanás de megse az. Amikor elkezdődik akkor piros meg van duzzadva a bőr, utána pedig amikor megnyomkodom (tudom rossz szokás) akkor nincs benne semmi csak víz szerű valami...utána pedig csúnya heg marad meg barna folt.. Soha nem volt ilyenem még tini koromban sem..


L/25


2020. jan. 8. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyászhoz kell menni, nem magad "ápolgatni" magad. Vagy előbb-utóbb teli lesz az arcod nem gyógyuló sebekkel vagy ronda hegekkel.
2020. jan. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aknénak hangzik. Nekem is csak néha van ilyen, de már tudom hog, nem szabad hozzányúlni, szercsére nekem is ritkán van ilyen és én nem hegesedek csúnyán. Lehet hormonális is. Zsíros ételek evésekor viszont gyakrabban van bőrproblémám. Legközelebbi ilyen alkalommal elmehetnél bőrgyógyászhoz. Ha csúnyán hegesedsz jobban kellene vigyáznod. Le szoktad fertőtleníteni mielőtt és miután hozzányúlsz? Igazából még kellene állnod hogy ne is nyúlj hozzá mert ez nem csak egy pattanás.
2020. jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!