Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől ilyen büdös a puncim?

Mitől ilyen büdös a puncim?

Figyelt kérdés

Már egy ideje kifejezetten büdös szagot áraszt. Az utóbbi 1-2 hétben már a folyásom is olyan szinten megnövekedett, hogy nap mint nap azt hiszem, megjött a vérzésem, mert annyira át tudok ázni a folyástól. Nemi életet még nem élek, figyelek a higiéniára, pamut fehérneműt hordok. Szörnyen kellemetlen, mert néha még a nadrágon keresztül is érezhető a szag.


Kérlek, segítsetek, ez mitől lehet?


2020. jan. 8. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz!
2020. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Őszintén bevallom, még sosem voltam (eddig mondjuk nem is lett volna rá szükség) és emiatt kicsit félek a vizsgálattól meg úgy az egész témától.
2020. jan. 8. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
#2 én is 26 évesen voltam először, be is vallottam az orvosnak, nem csinált belőle problémát. a vizsgálattól félni értelmetlen és gyerekes, orvos előtt semmi se ciki, látott már ő mindent.
2020. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

# 2

képes lennél ezzel a bűzzel inkább szenvedni, mint egy tök rutin vizsgálaton résztvenni?

Elmondod az orvosnak, hogy még szűz vagy, nem fog benned nyúlkálni, hanem egy spatulával vesz kenetet.

2020. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Menj orvoshoz, nincs ebben semmi.

Elkísérjelek? :P

2020. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenképp!
2020. jan. 8. 21:01
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

tegnap 20:44


A tiédet kísérgesd, ne a kérdezőt!

Vagy rajta akarod magad kiélni szexuális vágyaid?


Kérdező, ha ennyire gáz a helyzet, jobban tennéd, ha nem halogatnád tovább, mindenképp menj el orvoshoz!

Vagy voltál már vele?

2020. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Minii Vikii ***** válasza:

Szia mielobb menj el egy nogyogyaszhoz!

Ne aggodj, nem lesz semmi baj, oszinten mondd el mit erzel, nem elsz nem eletet, eszerint fog megvizsgalni.

Minden jot kivanok neked :)

2020. jan. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!