Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász ráírja a papírra,...

Nőgyógyász ráírja a papírra, hogy nem vagyok már szűz meg stb?

Figyelt kérdés

Megyek nőgyógyászhoz, anya tudja is, de nem jön velem, egyedül is el tudok már menni. Viszont ő azt hiszi, hogy még nem élek nemi életet, és nem is szeretném neki elmondani, mivel elég maradni, és kitudja hogy reagálna rá.. De feltehetőleg rosszul.

A nőgyógyász ráírja a papírra, hogy már nem vagyok szűz, vagy ezzel kapcsolatban valamit? Mivel anya tuti el fogja olvasni, aztán gáz lenne, ha ilyenek lennének rajta.



2020. jan. 8. 19:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hiszen nem is tudhatja. Attól, hogy nem élsz nemi életet, nem biztos, hogy van szűzhártyád. Nőgyógyászati szempontból irreveláns.
2020. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Azért ha nemi betegséggel mész, akkor biztos kiderül..
2020. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Élek nemi életet, de megfelelő keretek közt, nem ilyen problémával megyek. Menstruációs zavarok miatt fogok vizsgálatra menni. Nyilván az orvosnak kötelességem elmondani, hogy már nem vagyok szűz.

De ezt a papírra is rá fogja írni?

2020. jan. 8. 19:10
 4/16 anonim ***** válasza:
teljesen irreleváns, nem is lesz kíváncsi rá.
2020. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem fogja ráírni.
2020. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, meg hallottam, hogy ezzel kezdi, mivel aki már nem szűz, azt máshogy vizsgálja meg. Ez lesz a legelső nőgyógyászati vizsgálatom, szóval nem tudom, miként működik. Csak nem szeretném, hogy a papíromra ilyen dolgok lennének írva.
2020. jan. 8. 19:16
 7/16 Hófejérce válasza:
58%

Sziasztok!

Igen, rákérdez, és latinul megjeleníti az ambuláns lapodon.

2020. jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De olyanokat is, hogy mivel védekezik, és milyen rendszerességgel él nemi életet?
2020. jan. 8. 19:28
 9/16 Hófejérce válasza:
Ha szűz vagy, akkor nem hinném, hogy ezeket a kérdéseket forszírozni fogja:-)
2020. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De nem vagyok az, csak nem szeretném, hogy ezeket a papírra is rávesse.
2020. jan. 8. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!