Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi lehet a problémám?

Szerintetek mi lehet a problémám?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, soha nem volt pontos a menstruációm. Mióta legelőször megjött, azóta rendszertelen. Általában 1 évben egyszer vagy kétszer jön meg, akkor 1 hétig tart. Néha viszont a hüvelyemből egy kevés alvadt vér szokott távozni. Soha nem vizsgáltattam ki magam nőgyógyásszal, illetve nem szedek semmiféle fogamzásgátlót sem.

2020. jan. 9. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne mielőbb kivizsgáltatnod magad.
2020. jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor pont itt az ideje az orvosnak.
2020. jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hormonprobléma, pajzsmirigy probléma, ciszta, vashiány, túlsúly, lustaság, .... Meg még rengeteg más oka lehet. El kell menni orvoshoz, ő ki fogja találni, hogy mi a helyzet.
2020. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy meg kéne vizsgáltatnom magam, mert ez nem normális egyáltalán. Csak reméltem, hogy fogok kapni valami választ hogy például csak szimplán hormonprobléma vagy ilyesmi. Az interneten mikor rákeresek a tüneteimre, mindenhol csak rákos betegségeket írnak. Nagyon félek, hogy a jövőben, ha szeretnék gyereket akkor nem fog sikerülni. Bíztam sokáig abban is, hogy rendbe jön ez és majd rendesen beáll a menstruációm de már kétlem, hogy ez a probléma orvosi segítség nélkül megoldódna.
2020. jan. 9. 13:58
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendszeresen sportolok, 168 cm vagyok és 57 kg. Nem vagyok vashiányos, voltam vérvételen. Viszont azt kimutatták, hogy enyhe pajzsmirigy problémám van. De ez már régebben volt.
2020. jan. 9. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!