Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Letezik olyan hogy a nogyogyas...

Letezik olyan hogy a nogyogyasz mar nem vizsgal ha nem simogat?

Figyelt kérdés
Most eloszor voltam nogyogyasznal 18 eves vagyok ,eddig nem volt semmilyen problemam de eldontottem h szeretnek fogamzasgatlot feliratni. Elmemtem a korzeti nogyaszhoz aki egy kb 50-60 eves bacsi. Megjegyzeseket tett, bunko volt , es vizsgalat kozben simogatott . :( vagy csak en reagalom tul?

2020. jan. 9. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

50 éves bácsika 😁

Fogdosott? Vagy csak pl. megfogta a kezed, hogy megnyugtasson?

Mondjuk, ha bunkó volt, akkor gondolom, úgy se hozzá fogsz járni.

2020. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi az h simogatott?
2020. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Mit értesz ezalatt? Hol simogatott? Mi volt a kontextus? Meg hogyan volt bunkó? Nehéz ilyen kevés infó alapján eldönteni, az is lehet, hogy te reagálod túl, de az is lehet, hogy abszolút nem. Akkor viszont érdemes lenne szólni az orvosigazgatónak, vagy felelős embernek a tapasztalataidról. Kérdezz meg egy tapasztaltabb nőt, akiben megbízol. Együtt lehet könnyebben el tudjátok dönteni, meg tudjátok beszélni a dolgot, ki tudjátok találni, hogy kell-e valamit tenni a továbbiakban.


Ha ő is úgy érzi, hogy hatáskörén túllépett a doki, mindenképp jelentsétek a megfelelő személynél.

2020. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon sok orvos van, aki különféle bunkó megjegyzéseket tesz. Ez igazából sajnos mindennapos.


De tényleg kellene kontextus, mert nem mindegy, hogy hol és mikor simogatott.

2020. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed jogsértés történt, írd le a történetet a Magyar Orvosi Kamarának, és kivizsgálják.
2020. jan. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Fekudtem a vizsgalo asztalon , es ugye halottam hogy megy egy ilyen rutin vizsgalat, de mikozbe matatott bennem ,es megtapintotta a hasam meg ott lent ,utana feljebb jott a keze a hasam felett a melleim allatt simogatott,baljol jobra aztan vissza ment a hasamhoz.anyu szerint tul reagallom.
2020. jan. 10. 00:18
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez még mindig elég kevés infó. Ennyiből még mindig lehet, hogy nyirokcsomót keresett, egyéb oda nem illő dolgot, daganatot, stb. Nem inkább nyomogatott? Ne érts félre, nem azt mondom, hogy tuti túlreagálod, csak igazából te voltál ott, te tudod, pontosan mi történt. Nekünk ennyiből eléggé elhamarkodott volna bármit is fixen mondani. Ha legközelebb is hozzá mész és kényelmetlenül érzed magad, szólj neki, kérdezz rá. A reakciójából lehet következtetni a tényleges szándékaira.
2020. jan. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ennyiből én nem gondolnám, hogy nem nyirokcsomót keresett. Egyébként az asszisztens általában jelen szokott lenni a vizsgálaton, már csak a kiszolgáltatott helyzet miatt is.
2020. jan. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A vizsgálat így zajlik, egyik keze bent, a másik kint, így érzi, hogy van-e valami csomó, elváltozás, ciszta, a két keze között.

Van olyan orvos, aki a melleket is megvizsgálja, szintén tapintásos módszerrel.

És mi volt a bunkó megjegyzés?

2020. jan. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Tehát megtapintotta a májad meg a léped és te ezen hisztizel. Bármilyen meglepő is lesz neked kedves tipikus egókirálynő kérdező, nem minden férfit érdekel nőiességed...
2020. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!