Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az inofolic mennyi idő után...

Az inofolic mennyi idő után kezdhet el hatni?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 hónapja iszom az inofolic-ot pcos-ra. Babát szeretnénk, viszont több mint fél éve nem menstruálok. Kb 2hete volt pecsételő vérzésem. Most duzzadtak a melleim és fáj az alhasam. Lehetséges az hogy terhes legyek? Csináltam egy tesztet, halvány csík jelent meg rajta, viszont másnap már nem volt rajta semmi. Dokihoz csak hónap végén kell visszamennem. Pcos esetén kinek segített az inofolic, d vitamin, diéta kombó. És akinek segített mennyi idő után?

2020. jan. 10. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
2 évig probálkoztunk ebből 1 évig szedtem merckforminnal együtt.
2020. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Manoka8528 ***** válasza:
Szedtem egy éven keresztül,csak pénz kidobás volt.Pcos vagyok már vagy 10 éve.Én speciel egy normális orvost sem találtam pedig rengetegnél voltam.Csak a pénzt szedték le rólam.Most tartok ott,hogy kipróbálom az aviva tornát.Nézz utána,hátha látsz benne fantáziát te is.
2020. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!