Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most ilyenkor mi van?

Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Szeretném kérni a vélenyeteket aki tisztában van ezzel a dologgal.

Szóval, valamelyik nap rosszul lettem az utcán és elájultam.. Mostanába nem igazán járkáltam ki csak bent voltam otthon és pihentem nagyrészt.Mértük többször a vérnyomásom és alacsony volt. Iszogattam kávét is azért hogy jobb legyen. De aznap amikor annyira rosszul lettem nem reggeliztem ezért inkább az lehetett hogy lement a vércukrom. Volt már hasonló meg bárkivel megeshet ez ha nem reggelizik.

Apáék megijedtek és elmentünk orvoshoz meg vérvételre.

Az eredményt beadták apáék a háziorvosnak az meg azt mondta hogy vennem kell terhességi tesztet. Na mikor apáék ezt mondták ahh nincs rá szó mennyire felrobbantam és ideges lettem, rögtön felmérgeltek és veszekedtem velük. Nem tudtam hogy fogalmazzak de most így nyíltan fogalmazva nem volt szex senkivel sosem még meg semmi ilyen szóval hogy a g*cibe lennék már terhes fhuuu istenem olyan ideg van bennem. Hogy mondhat ilyen hülyeséget egy orvos?😅😅 Ja meg azt is mondta valami gyulladás meg canesten krém kell rá, intim mosakodó meg nőgyógyászhoz kell menni ilyenek. Oh istenem én nagyon ideges vagyok😅😅 Nyilván jobban tudják hogy mi van VELEM😅🤦‍♀️ Akkor lett volna panaszom meg szólok is vagy valami de nincs velem sehol semmi🤦‍♀️ Azt is mondta van a vizeletbe folyás azt mutatja a papír de mi a francról beszél ahh😅 Jó tegyük fel volt a vizeletbe folyás. DE az normális amúgy a nőknél, mindenkinek van.. Még direkt már utána us olvastam neten, normális a nőknél lehet a folyás nemi izgalom hatására, a hüvelyből és részeiből távozhatnak folyadékok, nyálkahártya stb, menstruáció előtt pl. Meg az átlátszó vagy fehér és szagtalan. Na nekem van hogy szokott lenni és az pont olyan, főleg inkább mielőtt megjön. Nem sárgásfehér meg mittudomén milyen gombás🤦‍♀️ Erről szó sincs nálam. Nincs is semmi problémám vagy tünetem, nem vettem észre semmit, arról nyilván tudnék.

De egyből ilyenekkel jön és megijeszti a szüleimet is..

Én tudom hogy nincs velem baj hisz rólam van szó!

Meg haloo eleve nem az volt a lényeg😅😅 Hanem hogy a véreredményem milyen, van-e valami vérszegénység vagy ilyesmi. Erre ő meg teljesen kitér🤦‍♀️

Ja meg már azzal sincs baj mert az előbb mértük meg és már teljesen jó volt, 119/80. Már járkáltam megint és így van vérkeringésem. Ha egy helyben fekszek érthető hogy nincs vérkeringésem.

De mégis ilyenkor mi a teendő szerintetek, mit tanácsolnátok, mi lehet most? Menjek el azért nőgyógyászhoz?

17/L


2020. jan. 10. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Mik az eltérő értékek a vízeletedben?
2020. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leesett a vérnyomásod, és szerintem a "valami a vizeletedben" hólyaghurutra utal. A folyás peteéréskor természetes. Magyarán szerintem semmi nagy bajod nincs.
2020. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Az orvosnak a célja, hogy beteggé tegyen, elküldjön mindenféle kivizsgálásra, és tuti lesz valami ami, határértéken belül lesz, és erre fog gyógyszert írni, amiből neki pénze lesz! Ha egészségesnek érzed magad, és nincs semmi bajod, ne foglalkozz a dokikkal. Szedjél sok vitamint, mondjuk b-c-d vitamint, és jobb lesz a közérzeted is, hidd el! Olvass utána.
2020. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az azért tényleg meredek,hogy azt mondta,hogy vegyél tesztet.Nem lehet,hogy csak viccelt?Egyébként a doki nem tudhatja,hogy élsz-e már nemi életet,de ennyi idősen már simán szexelhetnél.Teljesen felesleges ezen ennyire kiakadni.De szetm jó,hogy ilyen dokid van,hogy feltűnik neki egy másik gond és azzal is foglalkozik.Persze csak,akkor,ha azzal is foglalkozott,amivel eredetileg odamentetek.Nekem már sokszor csináltak vizelettesztet,de még sosem mondtak olyat,hogy folyás van benne.Ahhoz sztem nagyon erős folyásnak kell lennie,hogy belekerüljön.Nem lehet,hogy fehérlyét mondott?Az gyulladásra utal.Egyébként,ha csak egy kisebb gyulladásod van vagy picit felborult a hüvelyflórád azt nem biztos,hogy észreveszed.Szerintem menj el nőgyógyászhoz,max kiderül,hogy tényleg nincs semmi,ha meg mégis,akkor időbe kezelve leszel.Meg amúgy is érdemes évente egyszer elmenni.A vérnyomásodat meg néha mérjétek meg csak a biztonság kedvéért.
2020. jan. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!