Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek mikor jött meg először...

Kinek mikor jött meg először és hol voltatok?

Figyelt kérdés
Nekem 2011.01.01-én itthon voltam reggelre jött meg:D valakinek is ilyen emlékezetes?
2020. jan. 10. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
2015 február 20. Itthon voltam, épp akkor jöttem haza valami nyelvtanversenyről. ;-)
2020. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2006. május 9-én :) 13 éves voltam, 6. osztályos. Történelem óra előtt vagy után volt általános suliban. Épp az azelőtti napokban gondoltam rá, hogy mikor jön már meg. :)
2020. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem számítottam rá 13 voltam én is meg ijedtem :D
2020. jan. 11. 13:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát a pontos dátumra nem emlékszem, de 12 éves voltam, és épp hazaértem a suliból. Csak apukám volt otthon, így nem említettem neki. Kicsit megijedtem, de fel voltam világosítva, így tudtam, hogy mi történik.

23/L

2020. jan. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 11 voltam, ugyan úgy suliból jöttem haza, felhivtam anyát hogy hazaértem elmentem wcre majd vissza hívtam azzal hogy asszem megjött
2020. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2019.08.10.-én jött meg legelőször törtenet:

9.-én

5-6 körül este még világos volt minden

Elmegyek mosdóba lám barna folyás szóltam anyunak lehet meg fog jönni és azt mondta tegyek be először tisztaságit aztán mondta hogy csak akkor tegyek be nagyobbat ha rendesen megjött reggelre elöntött a tisztaságin a barnás-véres folyás

2020. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!