Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó viszketés de negatív...

Állandó viszketés de negatív leletek, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2 havonta megyek nőgyógyászhoz mert viszketek és mindig negatív leletet kapok, szokott felírni krémeket de soha nem használt semmi. Volt már valaki hasonló helyzetben?
2020. jan. 11. 00:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én jártam így tavaly. Sokszor már véresre kapartam magam annyira viszkettem. Nekem is minden lelet negatív volt. Szó szerint közölték, hogy egészséges vagyok. Végül egy magándokihoz mentem, aki szintén egy csomó vizsgálat után közölte, hogy tényleg egészséges vagyok, nem gomba, nem candida stb. Csak allergiás reakció az illatos túsfürdőkre, szappanokra, és intimbetétekben található anyagokra.

Nekem ezt ajánlották, és bevált

[link]

Bár néha nem tudok ellenállni a kedvenc tusfürdőimnek de mivel viszketek tőlük, így sudocream-mal bekenem, és enyhíti. Próbáld ki, hátha segít neked is.

2020. jan. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem biztos, hogy nőgyógyászati a gond.

Pl ha cukros vagy akkor is viszkethet.

Vérvétel nem ártana.

2020. jan. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vérvételem volt többször is, a vasam néha kicsit alacsony és ennyi:/
2020. jan. 11. 12:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem kb 17-23 éves korom között megállás nélkül ez volt. 10 orvosnál biztos voltam. Rengeteg kúp, kenőcs. Volt amikor húgyúti tüneteim is voltak már, de leginkább az állandó viszketés volt. Kb. 6-7 év után szinte teljesen megszűnt. Voltam egy erre szakosodott nőgyogyasznál is (Dr. Újházy András). Segített, de hogy végül mitől múlt el, azt nem tudom meghatározni.

Ami mindenképp segít, az a Gynophilus hüvelyflóra visszaállító kúp, ILLATMENTES betét/intim lemosó(vagy intim lemosót ne is használj, tampon kerülése/vagy csak ritkán használd, pamut bugyi. Én azt hittem sosem lesz vége. Tudom milyen érzés, de hinni kell benne, hogy vége lesz egyszer.

2020. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó tudni hogy nem vagyok egyedül, persze sajnálom hogy nektek is ezzel kellett szenvedni. Tampon és betét helyett vettem intim kelyhet hát akkor most lecserélek mindent aztán reménykedek:) köszi mindenkinek
2020. jan. 11. 18:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Neked is el fog múlni :) Ha tudatosan megfigyeled magad, és lecseréled azt, ami irritációt okoz, egy idő után meg fog szűnni.

Múlt nyáron én is vettem kelyhet, és szuper. Arra figyelj, hogy minden ciklus előtt és után fertőtlenítsd. Kitartás!

2020. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bőr és nemibeteg gondozó. Bár nekem nem viszketés volt a fő gond, de SZTK nődoki nem szűr mindenre, engem is egymás után diagnosztizált makkegészségesre.

Nőgyógyászt váltottam, ő is megcsinálta a teszteket, vissza jött negatívan, úgy lettem átirányítva STD szűrésre, meg is lett a probléma.

2020. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, okés:) köszi


Utolsó hát azért remélem hogy nem valami komoly bajom van, azért remélem neked sikerült meggyógyulni. Ha nem segít az hogy lecserélek mindent akkor majd megyek tovább

2020. jan. 12. 15:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
2022. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Éppen most jöttem vissza Gyakorira hogy megkeressem az orvos nevét... Tusfürdőt azóta nem használok,kókuszolajjal borotvalkozok, vettem pár menzesz bugyit mert a kehely nem vált be de ez még annyira drága hogy nem elég egy egész menzeszre ezért mellette használom a tampont. Neha jobb, most éppen rosszabb ezért megyek újra nőgyógyászhoz+ várom az időpontom a speckóbb std szűrésre mert az általános az negatív lett...

Bugyikhoz nem használok öblítőt csak ecetet de rendes mososzert azt igen mert a mosódióval koszos maradt a ruha... Hát kísérletezek tovább.

2022. szept. 11. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!