Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan 2 hete nem jön meg de...

Lassan 2 hete nem jön meg de alul a hasam fáj most ki lehet a gond?

Figyelt kérdés
December 25-én meg kellett volna, hogy jöjjön de sajnos nem jött meg de folyamatosan fáj alul a hasam néha be görcsöl a hasam úgy ahogy meg szokott jönni, de nem igazán szeretnék még babát :(
2020. jan. 11. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Miota menstrualsz? Vedekeztel? Teszt?
2020. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok szóval elég régóta és mindig ugyan úgy jött meg ahogy ki számoltam, védekezünk mindig és december elején történt de semmi baj nem volt ki se volt lyukadva! Csináltam tesztet de nem vagyok terhes
2020. jan. 11. 14:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet gyulladás is. Vagy hormonális probléma. Mindenképpen orvoshoz kéne menned, mert ezt így senki nem fogja tudni neked megmondani, hogy mi bajod van, miért nem jön meg a vérzésed, miért görcsölsz.
2020. jan. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor nyugodj le, egy ciklus akar ki is maradhat, egeszseges noknel is, ha a 2. Se jon meg, akkor doki
2020. jan. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Február közepére kaptam időpontot! De sajnos sokat stresszelek a munkahelyemen meg hát karácsonykor sokat is ettem de nem sok felesleg jött fel rám! Meg a hasam alatt ma faj meleg fürdőt is szoktam csinálni de az se igazán segít!
2020. jan. 11. 14:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nem kell időpont, elmész a háziorvoshoz, ő ad egy sürgősségi beutalót, vagy szépen kivárod a sorod a nőgyógyásznál. Ha nem menstruálsz, de közben erős alhasi görcseid vannak, azok utalhatnak akár petefészek vagy méhgyulladásra is akár, ami meg nem játék, el kell lássanak. Szóval fordulj orvoshoz. Vagy menj el magánorvoshoz.
2020. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2020. jan. 11. 17:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 3 hetet kèsett ciszta miatt,iszonyat görcseim voltak. Menj el sürgőssègire mert ha tegyük fel mègiscsak terhes vagy lehet akàr mèhenkívüli is.

2020. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerdán meg jött, köszönöm a válaszokat
2020. jan. 19. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!