Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon terhes vagyok?

Ilili1212 kérdése:

Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés

dec. 27-en vesztettem el a szüzességem, utána többszor is lefeküdtünk. Rendesen védekeztünk jó minőségű kotonnal, felkészülten, utána néztünk, és aktus közben sem volt probléma.

Azonban 6. napja nem jön meg a menstruációm. Aznap amikor még kellett volna jönnie 2 napig elkaptam egy hányós-hasmenéses vírust.

Szünetben elég más volt a bioritmusom, mindig később keltem és később feküdtem le jóval az átlagosnál, kb. 5 óra csúszás volt.

A suli kezdéssel a témazárók, dolgozatok miatt is elég magy lett a hirtelen stressz amellett, hogy nem jön meg a menstruációm.

Elmentem terhességi tesztet venni 9én, és negatív volt, de én aggódom továbbra is, mert nem jött meg.


Szerintetek? Mit kéne csinálnom? Lehetnek az okai a fent leírtak, ami maitz késik vagy vegyek még terhességi tesztet, hátha a mostani nem volt jó?


Kérlek szépen titeket ne írjatok negatív válaszokat, csak jó szándékúakat szeretnék fogadni, mert anélkül is eléggé ideges vagyok.

Köszi a megértéseteket és előre a válaszokat!



2020. jan. 11. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
A nőgyógyász, akinél voltál, mit mondott?
2020. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2020. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném h terhes vagy
2020. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel már sokat késik a menstruációd, a tesztnek ki kellett volna már mutatnia a terhességet, ha van. 21-35 napos ciklusok normálisak, nekem sose volt napra pontos a menstruációm, 3-4 napot mindig változott. Több nőgyógyász is mondta, hogy belefér.


Annyit tehetsz, hogy vársz. Terhes szerintem nem vagy.

2020. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Védekezés és negatív terhességi teszt esetén leteszem a hajam, ha te terhes vagy. Nyilván felborult egy kicsit a szervezeted, lehet pont a stressz miatt késik, és ez teljesen normális. Pláne, hogy még valószínűleg nagyon fiatal is vagy, tehát még nemi élet nélkül is ez akár belefér.
2020. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes szerintem. Vegyél még egy tesztet, hogy megnyugodj. Egyél rendesen, és sok húst májat is fogyassz! B vitamin komplexet is szedned kellene.
2020. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, a szüzességed elvesztése és a tressz az ami szerepet játszik a csúszásban
2020. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!