Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudom, hogy elmúlt a...

Honnan tudom, hogy elmúlt a gombám?

Figyelt kérdés

Elmentem nőgyógyászhoz a szokásos éves szűrésre és azt mondta hüvelygombám van. Kaptam krémet, kúpot, gyógyszert.

Na most nem tudtam hogy gombám van mert semmi tünetem nem volt, sem folyás, sem viszketés, tényleg semmi.

Honnan tudhatom akkor hogy elmúlt? Csak úgy ha visszamegyek és megvizsgál megint?



2020. jan. 11. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, úgy. Bár ha kaptál kapszulát is a helyi kezelés mellé,akkor szinte biztos,hogy elmúlik. Viszont van partnered? Ha igen akkor neki is kellett volna kapnia a kapszulából,mert tőle visszafertőződhetsz.
2020. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nincs, fiatal vagyok, sosem volt barátom. Nem tudom mitől lehet gombám :(
2020. jan. 11. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Hüvelyváladék tenyésztés nélkül honnan tudta,hogy neked gombád van?
2020. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem csinált mert nem rögtön mondta, hanem másnap felhívott a rákszűrés eredményével és akkor mondta ezt is
2020. jan. 13. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Értem,csak úgy jött le,hogy a vizsgálat után írta is a gombára a receptet.


Hogy a kérdésre is válaszoljak,ha nem mondta,hogy menj vissza,akkor hívd fel szerintem. De ha ennyi mindent kaptál rá,akkor valószínűleg elmúlt.

2020. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen bocsi, nem fogalmaztam valami egyértelműen. Köszönöm mindenkinek a vàlaszt:)
2020. jan. 13. 16:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy tapasztalt nőgyógyász már akkor tudja,hogy milyen fertőzés van a háttérben,amikor feltárja a hüvelyt. Másképp néz ki egy gombás fertőzés, másképp a bakteriális, másképp a trichomonas,és a kevert fertőzés is, és a szaguk is más. Furcsának tűnhet,de dolgoztam olyan nőgyógyásszal,aki mindig megszagolta a gumikesztyűt,amit használt. Persze elküldte a mintát laborba,de szinte soha nem tévedett.
2020. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!