Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy ne legyek...

Mit csináljak hogy ne legyek véres ha megjönne és a betéttől viszketek?

Figyelt kérdés
Tampont szoktam mikor megjön de azt csak akkor tudom mikor már megvan. Most baratomnal alszom és nem akarok ugy ébredni hogy véres vagyok mert 13an kell megjönnie. Otthon nem érdekel ha olyan, mit csináljak?
2020. jan. 12. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Vattát próbáld meg vagy valahogy bírd ki addig betéttel
2020. jan. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pedig próbálgatni kell a betét márkákat es gyakran cserélgetni. Én a libressetől viszketek pédául iszonyat, pedig kényelmesebb mint az always. Rossmannban van biopamutból készült betét is. Esetleg rendelhetsz netről textilből készült moshatóbetetet. Ha konkrétan nem akarsz költeni akkor csak az van hogy pl papirzsepivel vagy vecepapirral kitömöd éjszakara magad. De ez nem megoldás ha te első éjszaka borzasztóan vérzel. Én felébredek ejszaka is ha megjön. Esetleg állíthatsz be ébresztőt 3 óránként es mehetsz megnézni verzel e már.
2020. jan. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Keress olyan betétet, ami illatmentes.. Én is allergiás vagyok és az jön be. Még a WC papírral is figyelnem kell, csak olyat tudok használni, ami illatmentes.
2020. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első éjszaka nekem gyenge a vérzésem. Felkelni nem akarok mert nehezen alszom vissza és reggel korán megyek dolgozni
2020. jan. 12. 23:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd legkozelebbre. Ilyenkor en egy bordo vagy piros torolkozot felbehajtva magam ala teszek, ha meg is jonne, nekem se erosen es akkor az agy nem lesz olyan. Regebben egy szemeteszacsit tettem a felbehajtotttorolkozobe es ugy biztos nem lett semmi olyan. (Bugyi nelkul aludtam.) Baratomnak meg szoltam hogy hat lehet megjon jobb az ovatossag.
2020. jan. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kísérletezz a betétekkel. Sokan érzékenyek az illatanyagokra és viszketnek tőle, nálad is állhat ez a háttérben.


De léteznek mosható betétek és menstruációs fehérneműk is. Kicsit borsosabb az ára, de hosszútávon megéri

2020. jan. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vehetsz mosható betétet is, sokan javasolják/használják.


[link]

2020. jan. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Próbálj ki minél több betétet, olyan nincs, h mindegyiktől viszketsz, biztos találni fogsz olyat, amelyiktől nem. Hál istennek én nem viszketek azoktól a betétektől, amiket szeretek és használok (Libresse, Always, Bella), de én eleinte kb minden kapható betétet kipróbáltam, és volt olyan, amitől én is viszkettem, vagy kiütésem lett tőle...

Szerintem ilyen szituban betétezzél tényleg, mert a vatta, meg a pzs semmit nem ér ha egyszercsak elkezdesz nagyon vérezni...

23/l

2020. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!