Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mehnyakrakos huvelyi verzes...

A mehnyakrakos huvelyi verzes milyen jellegu?

Figyelt kérdés

Arra lettem figyelmes, hogy hevesebb szeretkezes utan verzek, de igazabol nagyon halvany es keves mennyiseg tavozik belolem, ami a wc papiron latszik csak, mondhatni olyan, mint a koztiverzes. Ez ennyivel el is mulik. Ez lehet mehnyakrak? Az a tipusu verzes is ilyen "gyenge", vagy sokkal eroteljesebb a mennyisege es a szine? Tudom, hogy van mehszajsebem (az elozo doki aki a rakszurest csinalta nagyon be is szratott, mert mikor mintat vett veres lett a "palcika", es uristen ennek nem kene ilyennek lennie), par honap mulva lesz egy eve, hogy rakszurest csinaltattam, P1 lett. Most tervezek ujra menni, de elegge aggaszt ez..

22/L


2020. jan. 12. 23:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy ilyen eseteknel masnap reggel ebredeskor fajdogal kicsit a hasam, enyhe menzesz jelleguen, de 10-20 perc alatt ez teljesen elmulik.
2020. jan. 12. 23:46
 2/10 A kérdező kommentje:
*P2
2020. jan. 12. 23:48
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Ez az oldal nem helyettesíti az orvosi tapasztalatot és biztos vagyok benne, hogy a válaszolók, még ha orvosok lennének sem tudnának kórelőzmény és vizsgálat nélkül tanácsot adni.



Ha P2 volt az előző eredmény, akkor ideje újra menni!


Javasolt magánrendelőbe, hogy ne kelljen hónapokat várni.

2020. jan. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

[Előző vagyok]

P2-vel egy év múlva szoktak kontrollt javasolni, semmi súlyos, ezért írtam, hogy ideje menni, nem a frászt akartam rád hozni :)

2020. jan. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pont így vagyok mint te, csak nekem önkielégítés után, mivel én nem élek nemi életet. A méhszájam, hüvelyfal biztos nem sérült, nálad lehet, hogy ez a mumus.

Én is mostanában kezdtem el félni, a fájdalmat amit érzek néha nem tudom hogy valós e, vagy csak beképzelem, de esélyes hogy az utóbbi, mert ha nem ezen jár a fejem akkor nem érzem.

Nem kell egyből megijedni, biztosan nem rák.

A legjobbakat!


21/L

2020. jan. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én azért ma fogok kérni időpontot orvoshoz, tedd ezt te is :)
2020. jan. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Közben olvastam ezt-azt, a méhnyakráknál több tünet is van, pl a folyás is megváltozik.

Ne aggódj, hormonok, de egy mezei gyulladás is okozhat ilyet ami neked (nekünk) van

2020. jan. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem egyértelmű, hogy a méhszájseb vérzik a "piszkálástól".
2020. jan. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki lepontozott, az árulja már el, hogy miért tette? Ha mintavételkor is vérzett, akkor szex közben miért ne vérezne? Ugyanígy voltam én is...
2020. jan. 13. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A legelso doki mikor rakszuresnel mintat vett, azt mondta, hogy most lehet meg is fog jonni az akkor eppen kesesben levo menzeszem. A masodik doki nem szolt semmit arra, hogy mintavetelkor verzett, sot azt mondta, hogy egyelore nem eri meg a mehszajsebbel foglalkozni. A harmadik doki olyan stresszbe tett, hogy amig nem tudtam meg az eredmenyt, gorcsben voltam. Sugallta, hogy bizony ez rak lesz, mert ennek nem kene vereznie, meg ugy nez ki, mintha mar ket gyereket szultem volna. O azt javasolta, hogy irrigaljak. Az eredmenyem halisten' P2 lett, hatalmas ko esett le a szivemrol a doki szavai utan.


A masodik dokihoz fogok majd visszamenni (a harmadikhoz is csak "veszhelyzet" miatt mentem, aztan ha mar ott voltam csinaltunk rakszurest) vizsgalatra mostanaban. A hormonjaim kavarosak egyebkent, fogamzasgatlot is szedek. Csak a durva szexnel pecsetelek (menzesz elott par nappal ez bosegesebb valamivel), de kozben nem erzek fajdalmat. A folyasom egyebkent nekem mindig is bovebb volt, doki szerint a mehszajsebtol lehet, az nem valtozott az evek alatt. Tisztasagit hordok minden nap, igy kenyelmes a dolog.


Koszonom szepen a valaszokat, nyomtam mindenkinek a zold kezet!! :)

2020. jan. 13. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!