Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már komolyan nem tudom mit...

Már komolyan nem tudom mit kezdjek Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

2018 novemberben nagyon felfáztam... Annyira hogy néha mozdulni se tudtam (gyógyfürdő plusz antibiotikum) és jobb volt egy idő után, 2019 november megint elől jött és azóta úgy van hogy egy nap fáj a intim helyen ha pisilek meg néha olyan pirosos a vizeletem meg pisilés után szűrő irritáló érzésem van aztán 2 nap semmi és majd 3dik nap megint ugyan ez.. Most már komolyan nem tudom mit tegyek

Valaki valamit?



2020. jan. 13. 02:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el a körzeti orvosodhoz. Valószínűleg hajlamos vagy a felfázásra.
2020. jan. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
El fogok és nőihez is... Csak amikor 18ban volt ez mindig körbe körbe ki volt írva egy csomó antibiotikum jobb is lett tőle... És ha utána picit éreztem rögtön vese tea fürdő réteges ruházat... Egy évig semmi most meg megint és nem hogy a fájdalom vagy valami hanem már felbsszz nagyon... Mert igen fáj és szúr meg irritál és p se ülni se állni se semmit nem jó csinálni iszok egy tonna vizet hogy jobb legyen meg veszem a fürdőt de már az se segít annyira néha
2020. jan. 13. 04:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Urológushoz menj az ő szakterülete a húgyutak. Viszont érdemes nőgyógyászati és STD szűrést is elvégeztetni, mert hüvelyi probléma is okozhat felfázást. Ha van egy állandó hüvelyi fertőzésed, simán átterjed a húgycsőbe a közelsége miatt.
2020. jan. 13. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Urológus, de okvetlen. Mert a vesed is megbanja.
2020. jan. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az oltozesre is erdemes figyelned, meg minden olyanra amikor hideg erheti a derekad. Erdemes egy tenyesztest csinaltatni, mert lehet, hogy nem megfelelo gyogyszert kapsz. Ha nem tudod elintezni a doktornal, keress maganrendelot.
2020. jan. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

És igaz hogy pl tangát se jó viselni? Most mondta nagyim egy barátnője hogy az se tesz jót

Ám szilonharisnya+leings+nadrág szerintem nem rossz öltözet...fent is atléta rövid ujjú és pulcsi néha 2 pulcsi

Vese tea jót szokott tenni de csak átmenetileg, aztán vissza jön...

2020. jan. 13. 15:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Nőgyógyőászhoz mindenképp menj el.Ha az intim helyen fáj pisilésnél,akkor valószínű,hogy valami nőgyógyászati bajod van.Lehet gombád lett a sok antibiotikumtól.
2020. jan. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt a múlt évben szedtem vagyis 18ban...jobb lett tőle és egy évig semmi bajom se volt, dee ahogy le hűl a levegő vége!
2020. jan. 14. 14:26
 9/9 anonim válasza:
Nekem is ugyanez - 2018 es 2019 nyaran nagy felfazas, kaptam antibiotikumot es az nagyjabol elmulasztotta, kiveve hogy a mostani nyari ota nem mult el 100%ban es most megint kijott jobban. urologiara 3 hettel kesobbre adtak idopontot... tehat arra nem lehet szamitani. en szedek tozegafonyat es iszom cickafark teat. meg azt hallottam hogy az urzinol is jo, bar az inkabb a kezdeti tunetek csokkenteseben. egyeb hazi pratikakrol nem tudok, esetleg valakinek bevalt valami mas?
2020. jan. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!