Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy holnapra...

Mit csináljak hogy holnapra meg jöjjön?

Figyelt kérdés
Holnap kéne neki de nem érzem hogy meg fog jönni ilyenkor este már érezni szoktam. Azért akarom reggelre megjojjon mert nem akarok egesznap mosdóba szaladgálni megjött e mar..
2020. jan. 13. 19:58
 1/4 anonim válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, azt javaslom neked hogy ha betétet használsz hogy tegyél be reggel indulás előtt és akkor ha még is jön biztonságban leszel mert bent lesz és nem kell streszelj rajta.


Remélem segítettem neked valamennyire.

2020. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyan ebbe a cipőbe járok!

Dec. 31.én meg kellet volna jönnie, de még nem jött meg(nem élek szexuális életet) szóval minden reggelem azzal indítom berakok egy egészségügyi betétet és útnak indulok, napközbe sokszor nézem hogy mi a helyzet de úgy különösebben nincs változás...tudom hogy pazarlás de jobb félni mint megijedni!



Javaslom neked ezt a módszert amit én csinálok

2020. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha lenne itthon vékonyabb betét ezt csinálnám de csak vastag van azt meg amúgy is utalom
2020. jan. 13. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy csomag tisztaságit a táskádban pedig legyen egészségügyi, a késéstől meg nem kell rögtön megíjedni nem gépek vagyunk a testünk nem tartja magát mindig a naptárhoz
2020. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!