Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mit csinaljak?

Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2 hete kezdodott menstruacio alatt meg huvelyi viszketesem.Miutan elmult a menszeszem elmentem a patikaba ahol a provagiolt ajanlottak,vegigszedtem de nem mult el a viszketes.2 napja igy elmentem nogyogyaszhoz aki mondta, hogy az egy ph helyreallito igy nem ert semmit es javasolta a gynoxint anelkul,hogy megvizsgalt volna.Mar masodik kupot dugtam be , meg egy van vissza de a huvelyem meg mindig magyon viszket.Szerintetek lehete valami komolyabb,agy kihez forduljak? :( ketsegbe vagyok esve kicsit :(

2020. jan. 15. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzésre vegyél a gyógyszertárba Canesten kúpot.
2020. jan. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Menj nőgyógyászhoz ott meg tudják mondani, és ne szexelj minden féle jöttmentel, csak megbízható helyi férfival.
2020. jan. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mivel evek ota kapcsolatban vagyok ezert nem szexelek mindenfele jottmenttel..

De azert koszonom a valaszokat.

2020. jan. 15. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs mit, jobbulást
2020. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi segített?
2022. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!