Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg?

Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
Már rég meg kellett volna jönnie, de ahelyett csak barna folyásom volt 3-4 napig. 1-1,5 hete görcsöltem, ezért azt hittem, hogy meg fog jönni, de mégse így lett. Ma is görcsöltem reggel, de szintén semmi, csak egy kevés barna folyás. Terhes nem lehetek, mert nem élek szexuális életet, szóval ez kizárva. Már kezdek aggódni, hogy valami bajom van.
2020. jan. 15. 20:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még megemlíteném, hogy mostanában nagyon felborult az étrendem. Nem sokat eszek.
2020. jan. 15. 20:30
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hormon, stressz, rossz étrend, túlsúly. Bármi okozhatja. Barátnőmnek van, hogy 2 hónapot kimarad. A doki azt mondta semmi baja. Neki is volt anno ilyen barnás folyása. De ha megszeretnéd magad nyugtatni, akkor nőgyógyászat. De szerintem kutya bajod.
2020. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A túl alacsony súly/kevés evés is bezavarhat a ciklusodba.
2020. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!