Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az illatosított betétnek...

Az illatosított betétnek miért érzem az illatát mikor azt hasznalom? Ezt mások is érzik ha közel vannak hozzam?

Figyelt kérdés
Barátom érezheti mikor össze bujunk? Vagy ezt csak én érzem?
2020. jan. 15. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Természetesen csak te érzed, ez a szabadalmaztatott csakénérzem-formulának köszönhető. Ha azt szeretnéd, hogy más is érezze, akkor a kék csomagolásút vedd!
2020. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem akarom hogy mások érezzék.
2020. jan. 15. 21:04
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Vegre valaki ezt itt megkerdezte. Eskuszom azt hittem az en szaglasommal van baj, hogy a bena szagos betetek "illatat" erzem.

Emiatt nem is hasznalok mar olyat, inkabb addig keresgelek vagy veszem a dragabbat amig talalok illatmenteset.


A ferfiaknak rosszabb a szaglasuk sok esetben vagy egyszeruen azt hiszik, ha ok ereznek is, hogy az a ruhad oblitoje, mososzere, a sprayd vagy parfumod illatanak "resze" vagy a tusfurdod. Mi meg azert erezzuk, mert ugye kiveszed a dobozbol, csomagolasbol, megfogod bugyiba helyezed...es egyszeruen a kezunk boren meg az orrunk szaglohamjaba is kisse beivodik. Es ezt joval kesobb is ezert erezni veljuk...vagy azt hiszi az agyunk hogy erosebb az illat, mint valojaban. (Ez erzekcsalodas.)

2020. jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még én is érezem itt a gép előtt!
2020. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam érezni az illatát.
2020. jan. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
En sem erzem az illatat pedig hasznalok.
2020. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érzik azt a férfiak is csak nem jegyzik meg, tapintatosak.
2020. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én szoktam érezni más nőknél, ha illattosított betétet hordanak. Sokszor még azt is tudom, h milyen fajtát. A Naturellát nagyon érezni, a Libresse-t is egyes Bellákat is. Erdekes, h az Always-nak is van egy kis enyhe illata, kibontásnál érezni, viszont azt se magamon, se máson nem éreztem még. Én nem nagyon használok illatosat, mert (legalábbis amiket én eddig próbáltam) az illata nem veszi el a mensi szagát, hanem a betét illata keveredik a mensi szagával, amitől felfordul a gyomrom.

Amúgy meg, ha már itt járunk, akkor sok nőnél simán érezni, h épp menstruál, úgyhogy szerintem teljesen mindegy, h a betét illatát erzi meg más, vagy csak szimplán a mensi szagát, árulkodó jelek mindig lesznek, ha valaki odafigyel ezekre. Kár ezen görcsölni, h ki mit érez meg.

2020. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!