Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Korai grav? És hogy VUH.56mm...

Korai grav? És hogy VUH.56mm ez mit jelenthet? Terheség meg nincs ki zárva bár véreztem 4 napig előtte barna rozsaszines folyásom volt 3 Pozitív teszt

Figyelt kérdés
2020. jan. 16. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
A terhesség korai szakaszában vagy gratula
2020. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ohh az az 56 mm pedig szerintem az hogy akkora a magzat
2020. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csináltak nálam ver terheségi tesztet ami aszt mutata h nem vagyok terhes a laboros papíromra az van írva h nem terhes nő 00.04 %
2020. jan. 16. 12:58
 4/8 A kérdező kommentje:
De Visza kellene mennem kontrora holnap mi mar 3 éve próbálkozunk de sajnos meg nem jött össze 22 éves vagyok de surgosegin voltam ott semmit nem láttak akor miert Irak ra eszt a papiromra
2020. jan. 16. 13:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg tudja h mit Jelent ez a VUh az interneten végig kerezsgéltem de nem találtam róla semmit valaki légyszi mondja meg mit jelent
2020. jan. 16. 13:41
 6/8 anonim ***** válasza:

A korai grav viszont tényleg terhességet jelent, rákerestem

De lehet véget ért ( állítólag több terhesség véget ér a hatodik hét előtt és általában észre sem veszik)


Viszont akármi is van egy valami biztos, az orvosaid bolondok vagy az egyik vagy a másik :(


Bocsi nem igazán értek ehhez 😅 csak amit neten találok meg az abból a kevés kis tapasztalatból keresek választ ami nekem van

2020. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen eszt emliteték bent az orvosok hogy lehet h véget is ért mert barnáztam Korai grav egy kérdő jel van oda rakva nem tudom h ez az vuh mit jelent mert valamit bisztos találtak ha oda irtam h hány mm méter
2020. jan. 16. 14:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Korai grav?

Ez azt jelenti hogy az elmondottak alapjan( poziv tesztek) lehet rá esely hogy terhes vagy de nincs (még?) Rá orvosi bizonyíték. Tehát felmerilhet a terhesség gyanuja is.

A másik, a 56 mm szerintem a méhed jelenlegi méretét jeloli. Nem igy szokas jelolni vagyis en eddig nem így lattam. De csak ez lehet 56 mm. Mert ha mas lenne,fajdalmaid(erös fajdalmak pl ciszta esetén) lennének, a mehnyalkahartya vastagságahoz pedig tul nagy ez az értek.

Szóval szerintem sajnos nem vagy terhes, vagy elment a baba, vagy legrosszabb esetben méhenkivuli. Viszont ha volt pozitiv teszted akkor azt jelenti hogy lehet babád, csak most valamiért nem sikerult meg.

Nem vagyok orvos csak egy szintén sokat megélt ,de immar 2 szeres anyuka.

2020. jan. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!