Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan noket keresek akik...

Olyan noket keresek akik mensi alatt hasznalnak tampont hogy tudjanak uszodaba strandra menni. Kerdezhetek?

Figyelt kérdés
2020. jan. 17. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Én eddig csak egyszer készer de volt már hogy úgy használtam
2020. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha megyek uszodába ha nem, tampont használok. Kérdezz nyugodtan.
2020. jan. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezz
2020. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Ismét egy perverz állat írt.
2020. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Negyes. Menj a francba. Kikerem magamnak.

Aki hasznal medenceben tampont attol kerdeznem. Mennyire biztonsagos? Egyreszt az erdekel hogy a viz nem lesz veres? Illetve nem kell attol felni hogy becsuszik a tampon es nem tudom kivenni? Koszi elore is a valaszokat.

2020. jan. 17. 23:45
 6/9 anonim válasza:

Szia!

Én tamponnal még nem úsztam de egy bizonyos "aqua-tampont" használok ami magyarosabban menstruációs kehely/tölcsér ami semmiképp nem ázik át ugyanis szilikon

Nekem nagyon bevált akkor is ezt használom ha nem sportolok és megan (akár 12 órán át bent lehet)

lehet kicsit borsosabb az ára de nem egyszehasználtos szóval megéri

Ha esetleg vennél ilyet akkor arra figyelj hogy orvosi szilikon legyen.

2020. jan. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vérzik át és nem csúszik sehova se, csak azért érdemesebb korábban cserélni mint amúgy
2020. jan. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem lesz véres a víz, csak ügyelj rá, hogy azért 1-2 óránként cseréld ki a tampont. (Attól is függ, mennyire van meg..) Érdemesebb ilyenkor nagyobb tampont használni.
2020. jan. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az első 2 napon nem megyek se strandra,se uszodába még tamponnal sem. Harmadik naptól vagy amikor már kevésbé erősen van meg akkor már igen,viszont gyakrabban kell cserélni.
2020. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!