Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők ti használtok intim...

Nők ti használtok intim mosakodó gélt? Mindig vagy csak mensikor? Milyet? Minden nap? Kort is legyszi

Figyelt kérdés

2020. jan. 17. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Altalaban minden nap. Beliema Idelyn, azt hiszem így hívják. Az összes többi, pl a 7 fajta színben/összetételben is kapható agyon reklámozott lactacyd vagy mi csak irritált. De menstruációkor tuti mindig.
2020. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szintén Beliema Idelynt használok. Eddig ez bizonyult a legjobbnak. Mensikor folyamatosan, egyébként heti pár alkalommal csak.


23

2020. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lactacydot szoktam használni mindennap.
2020. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Sosem használtam ilyesmit. 37 éves vagyok, mindig vigyáztam magamra. Soha egy fertőzésem nem volt, szóval a fürdővíz nekem elég.
2020. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nivea intimo fresh-t használok minden nap, a törlőkendőjét is minden wc használat után. Amióta csak azt használon, semmi "felfázásos" tünet nem jelentkezett, ami régebben gyakran volt. Nemrég elfogyott és egyszer használtam helyette tusfürdőt, kifejezetten rossz érzés volt, picit csípett is, gyorsan visszatértem az intim mosakodóra és helyreállt minden. Sokan szidják, illetve feleslegesnek tartják, nekem viszont nagyon bevált.
2020. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kor lemaradt: 36
2020. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!