Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A naturella éjszakai betét...

A naturella éjszakai betét miért olyan keskeny?

Figyelt kérdés
Szerintem lehetne szélesebb mert ott a szélen majdnem mindig kifolyik mikor felkelek és sok van. Hosszu az jó de olyan keskeny.
2020. jan. 17. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor használj másik márkát. (Pld.: Always, annak az éjszakai betétje vastag és hosszú).
2020. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A naturella betétek részemről nagyon rossz minőségűek...inkább always annak az éjszakai betétje nagyon szuper igaz a vérzésem erős ezért gyakran átázom de csak bugyiig vagy pizsamáig

A libresset se szeretem kényelmetlen abszolut always párti vagyok próbáld ki az always betéteket

2020. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A naturellát felejtsd el szerintem! Szörnyen rossz minőségű betét. Nem azért ázol át vele, mert keskeny (jó, az is számíthat), hanem azért mert nagyon bénán szívja fel a cuccot. Amikor először használtam, már akkor éreztem, h valami nem oké, mert nincs erős vérzésem, de mégis tiszta lucsok maradt a betét, nem olyan volt mint pl egy Libresse vagy egy Always, h miután belefolyik valamennyi vér és 1-2 percig erezni a nyirkosságot, és utána megszűnik.. Nem ennél konkrétan érezni lehetett a folyadékot rajta, azt, h össze-vissza "mászkál" a folyadék a betéten, és alig szív valamit, de ha fel is szívja nagy nehezen, akkor is érezni, h nyirkos az egész. Tehát nálam az már azt jelenti, h csere. Kettőt használtam el mensire, a maradékból egyet megnéztem úgy, h lelocsoltam valami folyadékkal, ami legnagyobb meglepetésemre lefolyt róla oldalt, úgy, h semmit be nem szívott... Nem az történt, h beszívott valamennyit,és a maradék meg lefolyt, konkrétan semmit fel nem szívott... Aztán jóval kesőbb még egyet kipróbáltam belőle, mikor egy fertőzés után elég erős volt a folyásom, a tisztasági betét nem sokáig bírta, gondoltam kipróbálom rá a Naturellát, úgysem tudom másra használni. Mint kiderült, erre is totál alkalmatlan volt... Nem részletezem, mert picit undi a dolog, de a lényeg az egészben h abból sem szívott fel semmit, pedig abból a cucból nem sok mindent kellett volna beszívni, de még azt sem sikerült.

Szóval ennyi a tapasztalatom a naturellával, h semmire nem való, az a maradék 6 is valahol ott kallódik a gardrobban, én biztos nem használom, de másnak sincs pofám odaadni, nem akarok kitolni senkivel, sőt azóta mindenkit, akivel csak szóba kerül, próbálom lebeszélni róla, h azt használja, mert csak szívás lesz vele a havi.

Amúgy arra is gondoltam, h direkt csinálják ilyen vacakra azért, h a tampon felé tereljék az embereket ez által, hiszen ha valaki naturellát kezd el használni, akkor joggal mondhatja, mennyire gáz már betétet használni. Még én is, pedig én szeretek betétet hordani, elgondolkoztam rajta, ha csak naturella betét lenne, akkor én is inkább tamponoznék... :S Na de azok a lányok, akiknek az első pár mensijük van, amikor amúgy is totál össze vannak zavarodva, meg nem nagyon tudják hova tenni ezeket a napokat és ilyen betétet kapnak/vesznek, egyáltalán nem csodálom, h már az elején a hatuk közepére sem kívánják, és gusztustalan, szégyellni való dolognak tartják az egészet és nem tudják a jó oldalát nézni a dolognak, ha még a betétjük is csak megnehezi az egészet, ahelyett, h megkönnyítené... :( Már pedig, ha ilyen negatív dolgokhoz társítják a havit, akkor nem csoda, h annyian nem tudják ezt elfogadni, és úgy élik ezt meg, mintha ilyenkor nem lennének teljes értékű lények...


Egyébként, én 3 éjszakai betétet tudnék javasolni, amik nagyon beváltak: Libresse, Always, Bella. Én ezt a 3 fajtát hordom mensi alatt végig, nem csak éjszaka, nappal is. Amúgy szerintem érdemes mindet kipróbálni, mert nem vagyunk egyformák, egy előző válaszoló az Alwayst szereti legjobban, a Libresse pedig kenyelmetlen neki. Én inkább a Libresse-t szeretem legjobban, méghozzá pont azért, mert nekem az a legkényelmesebb betét amit próbáltam. Mondjuk az Always valamennyivel jobban, gyorsabban szív, mint a Libresse, de mivel nekem elég gyenge vérzésem van, annyira nem számít az a kis különbség, a Libresse is tökéletesen teszi a dolgát, nekem csak arra kell figyelnem, h időben cseréljem.... :) Remélem neked is mielőbb sikerül megtalálni a legmegfelelőbbet, és ha rám hallgatsz mielőbb elfelejted, h valaha is naturellába mensiztél, ha majd találsz egy normális fajta betétet egyből eszre veszed majd, h ég és föld a különbség!

2020. febr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Az jutott még eszembe, h a fogyasztóvédelemnek nem lehetne ezt jelezni? Mármint, h olyan betétet forgalmaznak, ami egyszerűen alkalmatlan arra, amire való?

2020. febr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!