Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás után meddig tart a...

Felfázás után meddig tart a felépülés?

Figyelt kérdés

Bár férfi vagyok ide írom ezt a kérdést, nők körében gyakoribb betegség és így talán több a tapasztalat.

Novemberben kezdődött véres vizelettel, antibiotikummal jó volt 3 hétig. December közepén ismét elkezdődött. Eljártam orvoshoz beszedtem összesen 4 doboz antibiotikumot ami 3 különböző fajta volt. Karácsonykor már nem nagyon éreztem fájdalmat, szilveszterre baktérium és vér sem volt a vizeletben. Innentől még beszedtem a negyedik doboz antibiotikumot. Január 7.-én már szinte teljesen tiszta volt a vizeletem és nem is kaptam több gyógyszert. Viszont úgy 5.-e óta néha érzek valami nyilamló fájdalmat ami talán a hólyagból jön. Nem tudom pontosan. Gondolom arra is, hogy az antibiotikumok csináltak valamit és az fájhat néha. Mondtam az orvosnak legutóbb, azt mondta szedjek fájdalomcsillapítót. Nem szedem, mert nem fáj annyira, csak napközben alhasi, lágyéki részen néha érzem ezt a kellemetlen nyilamló szúrást. Esetleg lehet még a felfázás miatt is ennyi idővel? Az orvos szerint elég masszív volt. Másik orvos szerint ez inkább már vesemedence gyulladás is lehetett, mert vese tájékon is fájt.

Mennyi idő alatt áll helyre egy ilyen felfázás után az ember?



2020. jan. 18. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de nekem is volt sok bajom a húgyutakkal. Az alapvető probléma az immun hiány. Tehát az immunrendszert kellene, főleg ennyi antibiotikum után megerősíteni. Én fél éven keresztül ezüstkolloidot ittam (természetes antibiotikum) és szedtem mellette a Cranalgon gyógygomba és vörösáfonya keveréket és még Acerola C természetes C vitamin kivonatot. Teljesen rendbe tett.
2020. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Erre én is gondoltam, úgyhogy a napokban vettem egy nagy doboz multivitamin kapszulát amit a sportolók is szednek.

Az biztos, hogy rossz volt az immunrendszerem, mert közvetlenül az első vérvizelési procedúra előtt arcüreggyulladásom is volt és sokáig köhögtem előtte.

2020. jan. 20. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!