Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs kehely vs kemping...

Menstruációs kehely vs kempingezés?

Figyelt kérdés

Még nincs itt a fesztivál időszak, de sajna szinte minden évben beleesik 1-1 fesztivál abba az időszakba...

Mobil wc-k, közös csapok, függöny nélküli zuhanyzók. Még csak pár hónapja használok kelyhet, és eddig nem sikerült rájönnöm, hogy hogyan oldjam meg a tisztítását egy fesztiválon.

Valakinek tapasztalat?



2020. jan. 19. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egy fél literes üvegben viszel magaddal vizet, el tudod obliteni, mondjuk egy toi toiban is. Persze kezfertotlenito, kezmosas szükséges előtte.
2020. jan. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Függöny nélküli zuhanyzó vannak, oda tényleg jó ötlet a kehely, és ezt ugy mondom, hogy én sosem használnék :D

miért nem viszel el feltörtlenitot(sprét) és simma plalackozottvizel megtakaritod ?

én egyszer voltam kempingenezni éjfél körül szinte alig voltak a fürdöben, és ha ez nálatok is egy van akkor sunyiban megtakarithattod ...



amugy miért nem használsz erre az idöre tampont vagy betét ? :D

2020. jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindig kelyhet szoktam használni, de ilyenkor nem mernék, nagyon könnyen össze szedhetsz valamit.
2020. jan. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!