Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykenetben a magas fehérvé...

Hüvelykenetben a magas fehérvérsejtszám mitől lehet, ha nincs elszaporodva gomba és baktérium sem?

Figyelt kérdés

Gyakran visszatérő fertőzésre (diszkomfort érzet miatt, tehát rendellenes folyásom nincs) már sok gyógyszert használtam, de nem segített. Most volt három év alatt a harmadik kenetvizsgálatom melyben az áll (eddigiekben csak az volt, hogy nincs gomba vagy baktérium), hogy normál lactobacillus flóra, gomba, baktérium negatív, magas fehérvérsejtszám.

Gondolom a magas fehérvérsejtszám gyulladást jelent, de mitől, ha nincs kórokozó mellette?

(Az orvos adott kúpot még mikor a kenetet vette, azt mondta, hogy ettől elmúlik, nem kell visszamennem)



2020. jan. 20. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező, kiderült mi a baj ???
dec. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 whyhwy válasza:
Engem is érdekelne, hogy végül megoldódott-e a problémád. Nekem idén volt már két kenetvételem, egyik se mutatta ki a candidat, mégis túrósan váladékozok, és sokszor viszketek. A 2.kenetvétel viszont kimutatta, hogy sok a fehérvérsejt.
jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!