Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem rendszeres még a...

Miért nem rendszeres még a menstruációm?

Figyelt kérdés

6 éve menstruálok, viszont még mindig nem állt be rendszeresre. Folyton késik, volt párszor amikor hamarabb jött, elmentem nőgyógyászhoz írt fel Triregol fogamzásgátlót hogy helyreálljon(már éltem intim kapcsolatot) 5 hónapig szedtem, majd a gyógyszer miatt felment rám +10kg, visszamentem a nőgyógyászhoz hogy ez a helyzet, de igazából én voltam a hibás hogy márpedig ettől hízni nem lehet, menjek vissza 2 hónap múlva hátha lefogyok ha nem szedem, nem lett így, nem is mentem vissza. Terhesség mindig fennáll. Most 21napja késik, negatív 2 teszt. Nem stresszelek, nem vagyok feszült és még diétába sem kezdtem.


19/L



2020. jan. 20. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Van akiét órához lehet igazítani, az enyém 20 év után sem pontos, de nagyobb eltérés után nagyjából beáll évekre. Ha ilyen késések állandóan előfordulnak (nem 2-3 nap), akkor érdemes lenne endokrinológussal kivizsgáltatni.
2020. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig napokat késik, van hogy egy hetet is 21 vagyok, szóval nem tudni lehet sose áll be ennél pontosabban
2020. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem valamikor 18napra érkezik 3napra, valamikor 60nap után 14napra...

Szülés után se állt be, hogy rendszeres legyen...

Nekem is Triregolt írták fel, de én nem híztam tőle... Sajnos tablettákat nem tudok szedni, mert a saját életemben sincsen rendszer így abba is hagytam 2 levél után.

Őszintén megmondva, engem már 17év eltelte után nem zavar.

(19-20 évesen rendszeresen jártam orvosokhoz, többször vették hormon tükröt, mindenki fogamzásgátlót akart felírni :(. )

2020. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!