Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez egy kicsit hosszú szöveg...

Ez egy kicsit hosszú szöveg lesz, de jól jönne a segítség?

Figyelt kérdés
Helló, 17 éves vagyok és panikaim és folytonos szorongásban szenvedek. Sok negatív gondolatok. Napi 24 bol 20. Iskolában nem tudok járni ez miatt mert állandóan roszzul vagyok, és végzős vagyok. Szüleimnek sokat hazudtam hogy be járok iskolába, még ha nem is mentem... Az igazolatlanok gyűlnek így vele együtt a szorongás is. Voltunk vér vételen nem mutatott semmit minden rendben volt, neurogusnal is voltam ő azt mondta gondoljak pozitiv gondolatokra, írt fel sedatif pc t, így le lettem rendezve. Előző héten voltam nőgyógyászatnál, így a rendszertelen menstruációm mellett írt fel fogamzásgátlót. A kérdésem az lenne hogy a hormonjaim kihathatnak a szorongásra, mégha nemis a menstruációs időben is szorongom? Eléggé érdekelne mert kíváncsi vagyok erre.

2020. jan. 20. 17:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és szedtem magnéziumot, stressz b komplex, béres csepp. Állandó szédüléseim vannak gondolom pszichés
2020. jan. 20. 17:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus/pszichiáter szóba jöhet még esetedben.
2020. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Járok pszichológushoz
2020. jan. 20. 17:53
 4/4 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló okozhat szorongást. Gondolom amúgy is hajlamod van rá. Nem valószínű, hogy kihat a hormon rendszered egész hónapban az idegeidre.Menj vissza a neurológushoz, és mond el neki, hogy nem vagy jól, és nem tudsz iskolába se járni.
2020. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!