Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » P4 CIN || eredmeny, életveszél...

P4 CIN || eredmeny, életveszélyes -e?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Édesanyám(43) ebben az évben a rákszűrésre P3-as eredményt kapott(az orvos erről nem értesített minket) majd 3 hónapra rá az újabb rákszűrésen már a kis testvéremet várta édesanyám amikor P4-és eredmeny fogadta..Egyből az orvosok el akarták vetetni a babát de harcoltunk érte viszont sajnos a baba úgy döntött ,hogy nem akar maradni..Féltem az anyukámat ,hogy életveszélyes-e ez az eredmeny? Én is tinédzser vagyok és van egy hugom..apukám elhagyott minket meg mikor kicsik voltunk és nagyon felek hogy anyukámmal a legrosszabb történhet .. csináltak biopsziát de még nincs eredmény ..köszönöm a válaszokat előre is és elnézést ha hosszú a leirasom csak felek..

2020. jan. 20. 18:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem említeni ,hogy azt mondta a doktornő ,hogy az ilyen gyorsan rosszabbodott eredményt a baba is okozhatja :(
2020. jan. 20. 18:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem jó. Rákmegelőző állapot. A szövettan majd tisztázza a dolgot.


[link]

2020. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez még nem jelent semmit. Ne aggódj előre, ha meg lesznek az eredmények, több kiderül; és biztos, hogy kezelni kell.
2020. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Megvan az eredmény és nincsen semmi komoly baj,csak egy kisebb rutin műtétet kell csináljanak :)
2020. jan. 22. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!