Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek mikor szokott megjönni?

Nektek mikor szokott megjönni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én tipikusan azokhoz tartozom, akiknek még mindig nem állt be a menstruációja, és 5 éve jött meg először..:D Általában nem volt előtte durva a helyzet, volt olyan, amikor meg sem éreztem, hogy meg fog jönni. Volt, amikor megkattantam, olyan depressziós lettem 1-2 napra mintha megőrültem volna. Máskor csak görcsöltem. Most viszont már lassan 4 napja olykor hányingerem van (nem tudok hányni, csak öklendeznék), aztán elmúlik, átcsap farkaséhségbe ( ami már szerintem másfél hete tart), és néha lent érzem már az alhasamban azt a nehéz érzést. De most inkább a gyomrom kavarog már napok óta. Furcsállom mert eddig nem voltak ilyen tünetek előtte és nagyon zavar, hogy meddig "vajúdom" még.. Minden percben azt várom, hogy megjöjjön, és még mindig nem. És már eleve késik is természetesen.. (nem, nem vagyok terhes, kapcsolatom sincs). Nektek is ilyen változó?

2020. jan. 20. 20:56
 1/4 A kérdező kommentje:
azt kihagytam, hogy ez főként azért zavar, mert gyógyszer kell bevennem, mivel nagyon érzékeny vagyok arra, ha a hasammal van gond, és semmilyen napi teendőmet nem tudom ellátni így. A gyógyszernek viszont kábító hatása van, ezért úgy sem jobb a helyzet xd
2020. jan. 20. 20:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz, nekem már 20 éve ilyen. (Nem szedek fogamzásgátlót.)
2020. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:D.. hát ez szuper! És még van, aki azt mondja, hogy ez az egész nem egy átok.xD Köszi a választ!
2020. jan. 20. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Én eleinte semmit nem éreztem tök jól elvoltam aztán kb három éve úgy görcsölök hogy csak na, volt hogy az ágyból se tudtam ki kellni mert olyan rosszul voltam pluaz 2 héttel mensi előtt én már elkezdtem görcsölni, beállni nekem se állt be teljesen mindig késik hol ennyit hol annyit, de az még tűrhető, egyébként 20 vagyok

Ohh azt még hozzá tenném hogy most kezdtem fogamzásgátlót szedni és az első nap még ugyan úgy görcsöltem, viszont miután elkezdtem szedni sokkal tűrhetőbb lett nem mondom bogy nem görcsöltem de már nem akartam meghalni közben

Ezzel nem azt akarom mondani hogy kezd el, csak azt hogy lehet érdemes lenne átgondolni:)

2020. jan. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!