Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Párom bepisil éjszaka, mitől...

Párom bepisil éjszaka, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már régebb óta, kb. 15 éves kora óta előfordul hogy néha éjszaka bepisil, nem gyakran, eddig évente pár alkalommal történt meg, viszont az elmúlt héten 4 éjszaka is.

Jelenleg 24 éves.

Mi okozhatja ezt nála?


2020. jan. 21. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy valamilyen húgyúti betegség vagy valami lelki gond.
2020. jan. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Egyértelműen lelki eredetű a probléma. Én elmennék egy kineziológushoz, aki megtalálja és ki tudja oldani a blokkot vagy traumát a tudatalattiból.
2020. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 cseppszi ***** válasza:

Nálam álom volt. Ha nagyon kimerült vagy fáradt voltam. Rendesen megálmodtam, hogy kimegyek és elkezdek pisilni. Többször ébredtem rá hogy juj baleset ez csak álom volt. Aztán mostanába ha "kimegyek" és nem megy a pisilés rá kell jönnöm - Hello ! Ébresztő! Még alszol! ...és akkor nekikászálódok félkómásan és kimegyek élőbe is. :P

(lehet ilyen is)

2020. febr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!