Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » This is redy menstruációs...

This is redy menstruációs bugyiról milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem, hogy ez a bugyi hol tudja " tárolni" a vért akár több órán keresztül. Meg nekem nem csak vér szokott jönni, hanem ilyen darabkák is, azok akkor ott lennének a bugyiban egész nap, hiszen a nedvszívó rész nem szívná be, mert nem folyadék?

Vagy inkább csak kiegészítésnek jó? Sajnos nagyon sokszor átázom (félrecsúszik a betét vagy a fenekem fölött buggyanik ki a vér), ezért szeretnék valami jó megoldást, mert már nagyon zavar. Ennek az egész felülete nedvszívó vagy csak a lába közt?


2020. jan. 21. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Erről a bugyiról most hallok vagyis olvasok először.

Használj napközben is vastag, éjszakai betétet, vagy esetleg eü. betét + tampon kombót. Legutolsó esetben pedig a menstruációs kelyhet javasolnám.

2020. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, a kehelyről is hallottam már, de azt nem szeretném kipróbálni. Tampont sem, idegenkedek az ilyen dolgoktól, amit magamba kell " dugni" :) ez a bugyi ilyen szempontból ideális lenne
2020. jan. 21. 20:27
 3/4 anonim válasza:
100%

szia, én használom ezt a bugyit, és már pár ciklust lenyomtam vele. olyan, mintha a bugyi belsejébe lenne varrva egy betét, csak tovább bírja, mint egy betét. valami olyan anyag van benne, ami durván meg tudja tartani a nedvességet. de nem tocsogsz benne, hanem a belső részbe vezeti el.


én önmagában használom az egyszerűbb fajtát (a flow-t), ami mellé nem használok se tampont, se kelyhet, mert én is az a típus vagyok, amit leírtál, hogy nem szeretem, ha felhelyezek valamit. a darabkákat nem szívja be, de ezeket pl. ha elmegyek wc-re letörlöm wc papírral.

2020. jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm a választ :)
2020. jan. 24. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!