Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt egy” intim balesetem”...

Volt egy” intim balesetem” (lent részletesebben) azóta nagyon sok fehér haladék/folyasom van. Mitol lehet? Egészséges vagy nem?

Figyelt kérdés
Kb 3 napja előjáték közben a partnerem felsertette egy kicsit belül a szemeremajkak vagy huvelybemenetnel a kormevel, és az a kis karcolas szeruseg ha mondjuk mosdok és oda nyúlok elkezd vetetni kb csak 1 cseppet és persze azóta faj ha erintem, és utána egyszer próbáltunk szeretkezni de attól is fajt, valamint ezelőtt nekem nem volt ilyen “túrós” folyasom de azóta szinte napról napra több

2020. jan. 21. 19:28
 1/4 cseppszi ***** válasza:
Két különböző dolognak tünik. Az egyik egy hámsérülés a másik meg egy gombás fertőzés
2020. jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"“túrós” folyasom de azóta szinte napról napra több" Komolyan kérdezed, hogy egészséges-e? Menj dokihoz!
2020. jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amellett, hogy, megsertett teged, tiszta kezzel nyúlt hozzad? valoban gombas fertozesnek tűnik, de nem hiszem, hogy összefügg a hamserulessel. szaga nincs, nem viszket?
2020. jan. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig a hámsérülés igenis a gombák kóros szaporodásához vezethet. Egyszer nekem is amiatt lett gombám. Menj orvoshoz minél hamarabb.
2020. jan. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!