Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert nem mutenek meg?

Miert nem mutenek meg?

Figyelt kérdés
Ma voltam a nogyogyaszomnal ugyanis mar egy jo ideje ereztem hogy fajdogal a hasam alja nagyon erosen beleszur. 31mm-es petefeszek cisztam van a jobb oldalon. Miota eljottem a dokitol meg jobban faj mint eddig. Szedem a fajdalom csillapitokat van amikor jobb van amikor nem de mar a derekam is faj. Azt mondta a doki hogy 3 honap mulva javasolt a kontroll de nem kell megmuteni mert majd felszivodik vagy kidurran. En ezt el is fogadtam de akkor most napokon heteken vagy honapokon keresztul igy kell szenvednem es varni hogy mi lessz? Nincs erre semmifele gyogymod vagy gyogyszer? 😞
2020. jan. 22. 17:18
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Az amit felírt az van.

Természetesen,ha panaszod van,akkor nem kell kivárni a következő kontrollt.

2020. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helyedben elmennék másik nőgyógyászhoz, hátha ő hajlandó lesz megműteni ha kell.
2020. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem írt fel semmit. Fajdalomcsillapitokat szedek. Van amikor jobb van amikor rosszabb. Lehet hogy az lessz es elmegyek egy masik nogyogyaszhoz es par het mulva.

Szerintetek ez a cickafark tea jo? Valamint a diofalevel tea?

2020. jan. 22. 19:54
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jónak jók ezek, de az, hogy most a panaszaidat mennyire fogja csökkenteni, az más kérdés, elvégre kipróbálni ki lehet. Azt javaslom én is, hogy konzultálj más orvossal is, ha teheted.
2020. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!