Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Yangee (vagy Yasminelle)...

Yangee (vagy Yasminelle) fogamzásgátló szedése utáni tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 31 éves vagyok, és 10 éve szedem a Yangeet. Szeretném abbahagyni a szedését, nem teherbeesési céllal. Azt szeretném kérdezni, hogy akik szedték ezt vagy a Yasminelle-t és leálltak vele, milyen tapasztalataitok vannak? Ami miatt abbahagynám: vizesedés, makacs kilók, narancsbőr, ami sport és diéta hatására sem múlik, fejfájás, érzékenység (kb mindenen elsírom magam) és visszerek jelentek meg enyhén a lábaimon. A ciklusom a tabletta előtt tűpontos volt, viszont hajlamos voltam pattanásokra (bár nem volt tul jó arcápolási rutinom, ez sokat fejlődött azóta). Így aggódom, hogy a bőröm csúnya lesz.... Nagyon érdekelne, hogy esetleg mások hasonló cipőben hogyan jártatok? Köszönöm szépen előre is!

2020. jan. 22. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 3,5 évig szedtem Yangeet. Fél éve hagytam abba, amiket eddig tapasztaltam: a menzeszem többé-kevésbé normális, igazából ebben nem okozott nagy problémát az abbahagyás. Néhány kiló le is ment utána, bár én nem sokat bíztam tőle, de ami feljött, az le is ment. Pattanásaim lettek, de az közben is volt, és egyáltalán nem vészes. :) De a bőröm nem lett csúnya, olvastam olyant, akinek nagyon brutál bőrproblémái lettek, szerencsére ez nálam közel sem áll fenn. Egy jó arcápolási rutin szerintem sokat segíthet. :)) Remélem tudtam egy kicsit segíteni, bár nyilván mindenkinek másképp reagál a szervezete. Én ezeket tapasztaltam eddig. :) Ja, és ami a legfontosabb, a libidóm visszatért. :)
2020. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! Én sem híztam sokat, mindösszesen 5 kg jött fel ennyi idő alatt, ami nem rossz arány, de nagyon makacsul ragaszkodnak hozzám. Az edzőm szerint ez lehet a vizesedés miatt is van, ez gondolkodtatott el, hogy lehet abba kellene hagynom. Nyilván mindenki máshogyan reagál rá, de nagyon sokat segített a válaszod, köszönöm még egyszer! Ja, és a libidó sem utolsó szempont ;)
2020. jan. 22. 21:54
 3/5 anonim válasza:
Szia! Én 4évig szedtem, most hagytam abba egy bő hónapja. Voltak folyamatos görcsölések egy héttel a gyógyszer abbahagyása után, pár napig. Körben a hasam és a derekam fájt. Azt hittem meg fog jönni, de nem jött meg, csak 3hèttel a gyógyszer letétele után. Akkor viszont nem görcsöltem. Voltam dokinál, Mondta, hogy az ovulációt éreztem amikor görcsöltem, de nekem màst írt Jangee helyett, mert 2hónapig nem jött meg, azért kerestem fel az orvost.
2020. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyéb dolgokról még korai mondani bármit pàr hét után, de nem is vettem észre semmi változást sem a bőrömön, sem a hangulatomon.
2020. febr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólást!
2020. febr. 19. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!