Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Köztes vérzés miért lehet?

Köztes vérzés miért lehet?

Figyelt kérdés

6-án menstruáltam, aztán rá 10 napra elkezdtem vérezni, először azt hittem talán terhes vagyok, és beágyazódás, de már egy hete tart és most már elég erős. Nem is olyan, mint amikor mensizek, hanem inkább erős piros színű és nem darabos. A derekam is nagyon fáj, alig tudok menni, bár sérvem van, azt hittem attól,de most már megfordult a fejemben, hogy nőgyógyászati gond lehet.

Menjek orvoshoz? És mit fog velem csinálni?

Egyébként 44 éves vagyok,lehet a változókor miatt? Eddig nem voltak tüneteim.


2020. jan. 23. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen keress fel orvost!
2020. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt. A nőgyógyász azt mondta gyulladás, írt fel 6 db kúpot.
2020. jan. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elmentem orvoshoz, kár volt a benzinpénzért.

Ha fáj a derekam, szedjek fájdalomcsillapítót. 44 évesen ha 2 hetente menstruálok, az is normális, de ha 1 héten belül nem múlik el, csinál egy kaparást. Fura, hogy rögtön ezzel kezdik, azt hittem kapok gyógyszert. Azt hiszem kell keresnem egy magándokit.

2020. jan. 23. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!