Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hónapja nem menstruálok,...

3 hónapja nem menstruálok, szerintetek kezdjek aggodni? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés

Na szóval 3 hónapja nem jött meg és kizárt dolog ,hogy terhes legyek mivel nem voltam férfival nagyjából fél éve. Semmi gyomor panaszom nincsen, nem görcsölök. Őszintén nekem fel sem tünt elöször hogy késik. Csak a telomon lévő naptár jelezte ,hogy elfelejtettem megadni a havi mensi adatokat. És most tök parában vagyok. Régeben volt már hogy 1 hónapot kihagyot ,de 3 hónapot még sosem...

Nem igazán szeretnék nőgyógyászhóz menni. Életemben nem voltam még és öszintén bevalom hogy irtora félek töle ,hogy egy vadidegen ember kotorászon ott lent.



21/L



2020. jan. 24. 02:41
 1/8 anonim válasza:
43%

Szia! Előfordulhat, hogy stressz miatt hagy ki, de én mindenképpen azt tanácsolom, hogy keress fel egy számodra szimpatikus nőgyógyászt. Mindenképpen szakember véleménye a mérvadó, itt az interneten csak tapasztalatok vannak, amik félre vihetnek. Hidd el ha komolyabb a baj áldás lesz, hogy elmentél. Egyébként is ildomos legalább fél évente megnézetni magad, és a szteretípiákkal ellentétben, nem fog benned matatni. Ajánlom Hormonmentes Jankát, aki rengeteget beszél az ilyen témákról, rengeteg közhelyt leleplez.


20/F

2020. jan. 24. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2020. jan. 24. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez nem "szeretet" kérdése, muszáj elmenni nőgyógyászhoz. A te érdeked, a te egészséged. Évente, szűrésre ezentúl kell is, ha már nemi életet élsz. Nem "kotorászik", a munkáját végzi. Kellemetlen, hogy egy idegen csinálja, valóban, de ezenkívül még fájdalommal sem jár. Csak szólok mielőtt megijednél, hogy a melledet is meg fogja tapintani, csomókat keres.

3 hónap kimaradással, menj el!

24N

2020. jan. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem bántani akarlak, de egyszerűen nem fér a fejembe, hogy miért rettegnek ennyien a nőgyógyásztól, meg hogy "idegen ember turkál odalent". Orvos. Nem a legelső jöttmentnek mutatod meg magad. Nem kellemes szituáció, az biztos, de hidd el, kibírható. Én is utálom, ideges vagyok a vizsgálat előtt, mint rengetegen. Volt már bunkó is nőgyógyász velem, kibírtam azt is. De a többség teljesen normálisan, kedvesen viselkedett, és szerintem ez a jellemző. Kicsit ciki, meg minden, de kb. 10 perc kellemetlenséget el lehet viselni. Keress egy szimpatikus orvost, akár nőt, vagy magánrendelést, mert ha netre kiírod, attól még nem fog megoldódni a problémád.
2020. jan. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány kg vagy, fogytál mostanában?
2020. jan. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak női orvosok is.Keress azt.
2020. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz minddenképp mert ez nem normális
2020. jan. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sssaszem ***** válasza:
Azért nem akar elmenni, mert félsz a nőgyógyászati vizsgálatoktól, vagy nem akar gyereket, ezért soha az életben.
2020. jan. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!