Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruació alatt vervétel?...

Menstruació alatt vervétel? Többi lent.

Figyelt kérdés

Hétfőn megyek vérvételre, és pont a menzeszem vége felé leszek. Tuti, hogy még tartani fog, ugyanis ma jött meg, és nekem 3-4 napos. Előbb jött, mint általában, így ezt nem kalkuláltam bele. Sajnos nem tudok máskor menni, nagyon, mert így érek rá. Azt tudom, hogy amikor valaki speciális hormonvizsgálatra megy, azt nem nagyon lehet menzesz alatt, de nekem csak egy általános verkep lesz. Okozhat ez így valami elterést az eredményben, pl vas stb?

Köszönöm, és legyszi trollkodást ne!



2020. jan. 24. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi problema nem lesz. Ha nem hormonokat meznek akkor semmi nem lesz. Nekem akkor volt meg amikor kórházban voltam ott több vérvétel is volt semmit nem befolyásolt.
2020. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszi, akkor megnyugodtam. :)
2020. jan. 24. 14:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem mennék menzesz alatt, mert akkor sokkal kevésbé alvad a vér, nehezebben fog elállni. Bár ha már a vége felé leszel, akkor nem szabad, hogy gond legyen ebből.
2020. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is. Ezzel a résszel talán nem lesz problémám, mert nekem az első 2 nap erősebb, de akkor sem extrémen, a 3.-tòl már elég gyenge szokott lenni.
2020. jan. 24. 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Max a vasad lesz alacsonyabb egyébként mehetsz nyugodtan
2020. jan. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem menstruáció alatt csinálták, és a vasam szintje normális volt az eredményen!
2020. nov. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!