Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex után 2 nappal véres...

Szex után 2 nappal véres folyás, miért?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk, így ebbena ciklusban nem védekezünk. 1,5 hete múlt el a mensim, pé előtt vagyok. 2 hónapja voltam rákszűrésen, p1-es lett, rendben vagyok odabent.

Múlt hónapba még védekeztünk, nem volt gond szex után. Ebben a hónapban is voltunk már együtt védekezés nélkül, nem volt gond. Most valamiért van.

Nem voltunk durvák, normális az "étvágyunk". Miután elment bennem, nekem is volt orgazmusom. Ez tegnapelőtt volz. Tegnap csak sima átlatszó ondó jött, ma reggel meg a folyásomat elszínezte egy kevés vér. Ez hogy? Volt ilyen mással is?



2020. jan. 25. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ritkán előfordul, hogy a beágyazódás nagyon hamar történik meg. A beágyazódás járhat vérzéssel, barnázással, de ez semmilyen esetben sem hasonlítható igazi menstruációhoz.

Ha egyébként is baba a cél, akkor valószínűsíthető, hogy jó úton jártok :)

Érdemes lenne majd tesztelni a várt menstruáció első napján a reggeli első vizeletből függetlenül attól, hogy megjön-e aznap vagy sem. A menstruáció teljes elmaradása, illetve a menstruáció alatti vérzés időtartamának, színének, mennyiségének megváltozása mind jelezheti a várandósságot.

2020. jan. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

2 nappal szex után beágyazódás? Azt nagyon korainak gondolnám még akkor is, ha aznap megtermékenyült a petesejt, amikor együtt voltunk.

A 2 nappal ezelőtti előtt pedig 3 nappal voltunk együtt, az már 5 nap, akár az egy korai beágyazódáshoz már elegendő lehet, ha aznap megtermékenyült, amikor együtt voltunk, viszont az meg olyan szempontból lenne korán, hogy még csak 1,5 hete menstruáltam. Tehát 10 napja. Az 5 nappal ezelőtti együttlét 5 nappal a "megjövés" után volt, tehát aznap, amikor elmúlt a menstruációm. Létezik olyan, hogy 5. napon van pé? Még sosem hallottam ilyenről. Ráadásul általában 28-30 napos ciklusaim vannak és 14-17. napon szokott pém lenni.

Valami más is okozhat ilyen folyást? Azóta egyébként elmúlt. Már teljesen tiszta folyásom van. Tehát csak reggel találkoztam vele.

2020. jan. 25. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!